نقد و بررسی کرم اولد آرایش زیبایی اولترا

مواد اصلی:

بلغور جو دوسر کلوئیدی (باعث تسکین و تسکین خارش می شود) ؛ کره قلم و سرامید 3 (مرطوب) ریشه شیرین بیان ، گیاه تب ، و عصاره های چای سفید (مبارزه با رادیکال های آزاد)

چگونه به نظر می رسد / احساس / بو است:

کرم سفید اوپالسن غلیظ اما مطبوع است – کرکی از گل ختمی غیر چسبناک را تصور کنید – و بوی اکالیپتوس می دهد.

چرا ما آن را دوست داریم:

هاللوجا و یک میلیون ایموجی به آسمان: سرانجام کسی مرطوب کننده ای را طراحی کرد که زیبا ، موثر و مقرون به صرفه باشد تا بتوانیم روی صورت و بدن خود را آغشته کنیم ، هر نوع تحریک – تکه های اگزما ، سوختگی ریش ، لکه های خام ناشی از رتینوئید ، بریده شده اندام ها ، سوراخ های بینی منقبض شده دوستان ، این یک موفقیت کوچک نیست: فرمولی که متناسب با تمام پوست باشد باید کاملاً سازگار باشد – به اندازه کافی ضخیم برای انجام کاری ، اما دور از چربی یا سنگین. و باید نوعی طناب ترکیبی را طی کند ، و با احتیاط متعادل کننده های سنتی خشکی پوست ، مانند آرد جو دوسر ، با ترکیبات مترادف با مراقبت از پوست (علم ، آنتی اکسیدان ها ، سرامیدها و موارد مشابه).

با این اوصاف ، ما متوجه شده ایم که گیاه تسکین دهنده گو به عنوان یک درمان نقطه ای از انواع مختلف ، بهترین کار را برای تأمین آب و تسکین شدید به مناطق آسیب دیده ارائه می دهد. این نوجوانان را خیلی نازک و خشک می کند تا بتوانید آن را زیر آرایش صورت کامل یا ضد آفتاب قرار دهید (اگرچه بدون شک وسوسه خواهید شد). اگر به یک برنامه قوی تر یا گسترده تر (یا کوتاه مدت از معجون های معمول خود احتیاج دارید) ، آن را در رختخواب یا آخر هفته پر از پرشویی Netflix بپوشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>