نقد و بررسی نقاب چشم ادعای چمدان زیبایی

قرار دادن در ماسک چشم طلایی ادعای چمدان Wander Beauty به عنوان یک چیز در لیست کارهای من شروع شده است. آنها گفتند: “این نظر را بنویس”. آنها گفتند: “سرگرم کننده خواهد بود.” من آنها را در شبکه های اجتماعی دیده بودم اما همانطور که هر ویرایشگر زیبایی می داند ، همه چیزهایی که در یک پست کاشی کاری تعداد زیادی لایک می گیرند ، به اندازه ظاهر خوب نیست. بنابراین من آنها را پوشیدم و بلافاصله تحت تأثیر احساس خنک کننده و شاداب بودن آنها قرار گرفتم و کاملاً عالی بود که ناحیه زیر چشم من به جای دایره و پف و تیره ، طلایی و براق باشد. علاوه بر این ، آنها نمی لغزند و به اطراف بلغزانند ، مانند سایر ماسک های پچ زیرین. بعداً ، به جای نوشتن این مرور ، یکسری عکس سلفی گرفتم ، مثل اینکه قسم خورده ام که نمی کنم.

از آن زمان ، من تقریباً در هر روز کاری آنها را امتحان کرده ام ، از بعد از ظهر ، که احساس می کنم بدخلق و گرم می شوم و احساس می کنم سردرد کوچکی دارم و به مدت 20 دقیقه احساس آرامش می کنم و بی نهایت ایمیل می نویسم. پس از آن آنها شروع به خشک شدن می کنند ، و من می دانم که زمان از بین بردن آنها فرا رسیده است و این بهترین قسمت از همه است. مینی ماسک ها را از زیر آن جدا می کنم ، پوست من شکننده تر و پف کرده به نظر می رسد و مثل اینکه ممکن است دیر وقت بیدار نماندم و سعی کردم سبد خرید خود را با کالاهای کافی پر کنم تا شرایط حمل و نقل رایگان را داشته باشم.

به نظر می رسد که همه آنها فوق العاده اما غیرممکن است مگر اینکه برخی از مواد اصلی آن را بررسی کنید: گلیسیرین آبرسان و صاف کننده ، آب برگ آلوئه ، آب پانتنول و عصاره گل همیشه بهار. این واقعیت را اضافه کنید که پارچه روی صفحه فویل طلا به عنوان یک ماده انسداد عمل می کند (همه خوبی ها را به دام می اندازد بنابراین واقعا به پوست نفوذ می کند) ، و وایلا! زیر چشمهای شما دوباره متولد شده اند. همانطور که در عنوان سلفی ای که پست کردم (مثل اینکه قسم خورده ام که نمی گذارم) همه چیز را می گوید: آسان است فکر کنید ماسک پوست شما را بهتر جلوه می دهد بعد از اینکه باعث می شود ابتدا کابوس به نظر برسید / غیرقابل تشخیص است. اینها کردند و نکردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>