نظرات متخصصان پوست درباره مراقبت از پوست “طبیعی”

دیوید کیم متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره در کالیفرنیا می گوید: “من فکر می کنم که این بسیار جالب است که ما در مورد موادی که از آنها استفاده می کنیم و می خواهیم در محصولات خود بسیار هوشیار و آگاه باشیم.” “با این حال ، تصور اینکه همه مواد شیمیایی بد و همه چیز طبیعی خوب نیست نادرست است. من اغلب به بیمارانم می گویم که پیچک سمی طبیعی است ، اما این چیزی نیست که شما بخواهید روی پوست خود بگذارید. همیشه.”

ملیسا لوین ، متخصص پوست با مجوز از هیئت مدیره شهر نیویورک ، همین عقیده را دارد. “من توضیح می دهم [to my patients] که مواد ذاتی بد نیستند ، این در مورد نحوه استفاده و مقدار آن است. به یک گودال آب فکر کنید – مسئله بزرگی نیست ، درست است؟ – اما یک سونامی می تواند فاجعه بار باشد. ”

“موجودی محصولی [labeled as] “طبیعی” چیزی در مورد ایمنی یا پایداری مواد تشکیل دهنده ، درباره فرمولاسیون یا شواهد بالینی به ما نمی گوید ، اما جالب توجه است که باعث می شود بیماران و مصرف کنندگان احساس بهتری داشته باشند. ”

بیایید آن مورد را با کمک متخصص پوست و روانشناس روانشناس ایوان مستقر در نیویورک ، ایوان ریدر ، جدا کنیم: “” طبیعی “بیشتر یک مفهوم فرهنگی است – اعتقاد به برتری جهان طبیعی و اصلاح انسان را گسترش می دهد [and] استنباط به طور حتم باعث آسیب می شود ، “او می گوید:” محصولات “طبیعی” همچنین به مردم این امکان را می دهد تا خود را با یک سبک زندگی سالم و جهان بینی و همچنین برخی ارزش های مناسب که از نظر آنها مناسب است ، ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال ، هماهنگی با محیط ، ارتباط معنوی با طبیعت و نوع دوستی در تعاملات آنها با دیگران. “

بنابراین ، اساساً ، هنگام خرید یک محصول “طبیعی” ، چیزی بیش از یک پاک کننده یا کرم دور چشم خریداری می کنید – خواه از آن آگاه باشید یا نه ، همه آنچه را که محصولات “طبیعی” نشان می دهد خریداری می کنید.

و این به معنای این نیست که نباید. اریت مارکوویتز ، متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره در شهر نیویورک می گوید: “من مخالف” طبیعی “نیستم. “فقط محصول را بفهمید ، مطمئن شوید که کمی تحقیق کرده اید و به طور خودکار تصور نکنید چون چیزی” طبیعی “است ، بی خطر است.”

تنظیم عمومی محصولات “طبیعی” – از جمله تعریف جهانی مورد توافق برای این کلمه – حدس و گمان را از این روند می گیرد و همه ما را قادر می سازد تا تصمیمات آگاهانه تری بگیریم.

در حال حاضر ، اگر شک دارید که آیا کالایی مناسب شماست – “طبیعی” یا نه – باید برای ارزیابی مواد تشکیل دهنده به یک متخصص پوست مراجعه کنید. زیرا این چیزی است که درون آن حساب می شود.


اکنون در مورد پایداری و شفافیت در زیبایی مطلب بخوانید:


اکنون ، برنامه روزانه زیبایی یک میزبان تلویزیون را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>