نشانه زودیاک دلو: ویژگی های شخصیتی و تاریخ ورود

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک به جذابیتنسخه چاپی برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

دلو (20 ژانویه – 18 فوریه)

علیرغم کلمه “aqua” در نام آن ، دلو در واقع آخرین نشانه هوایی زودیاک است. دلو توسط حامل آب ، شفا دهنده عرفانی که آب یا زندگی را به زمین اعطا می کند ، نشان داده می شود. بر این اساس ، دلو انسان دوستانه ترین نشانه طالع بینی است. این متفکران انقلابی مشتاقانه از “قدرت مردم” حمایت می کنند و آرزو دارند جهان را از طریق پیشرفت اجتماعی بنیادی تغییر دهند. هر یک از آکواریوم ها قلباً یک شورشی هستند: این علائم هوایی اقتدار و هر چیزی را که نشانگر متعارف بودن است تحقیر می کنند. با روحیه آزاد و عجیب و غریب ، آنها را اغلب می توان با حساسیت مد بی نظیر ، سرگرمی های غیر معمول و نگرش ناسازگار شناخت.

دلو توسط اورانوس اداره می شود ، سیاره ای که بر نوآوری ، فناوری و حوادث غافلگیر کننده حاکم است. اورانوس کاملاً از نگرش متمایز دلو منعکس شده و مکمل ماهیت غیر سنتی این علائم هوشی بینایی است. Aquarians متفکران بزرگی هستند ، اما نباید محیط اطراف خود را فراموش کنند. این حاملان آب می توانند آنقدر روی اجرای اصلاحات متمرکز شوند که از خانواده و دوستان خود غافل شوند و به شهرت دوری و دوری از روابط دست پیدا کنند. آکواریوم ها باید به یاد داشته باشند که پیشرفت همیشه از سطح خرد آغاز می شود و تا جایی كه ممكن است طرفدار همدلی و شفقت است.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

مانند برج ثور ، لئو ، و عقرب ، سایر علائم ثابت زودیاک ، دلو می تواند کمی رگه های لجبازی داشته باشد. این غالباً پاشنه آشیل در نظر گرفته می شود. (در حقیقت ، در طالع بینی پزشکی ، دلو مچ پا را کنترل می کند.) لجبازی دلو از محکومیت قوی و صحیح ناشی می شود و به محض اینکه دلو فرصت تصویب تغییر را پیدا می کند ، سرکوب می شود. از آنجا که این حاملان آب به شدت تحت تأثیر روحیه برابری طلبی قرار دارند ، آنها از کار گروهی و شرکت در اجتماعات افراد همفکر لذت می برند.

با این حال ، Aquarians همچنین برای تأمل ، شکل گیری ایده ها و برنامه ریزی نقش خود در انقلاب به تنهایی به فضا و زمان زیادی نیاز دارند. در نهایت ، آزادی برای Aquarians از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، که چالش های استقلال خود را تلاشهای تشنه قدرت برای کنترل آنها می دانند. برای جلب اعتماد یک آکواریوم ، سعی نکنید در عجیب و غریب بودن آنها سلطنت کنید یا آنها را از به اهتزاز درآوردن پرچم عجیب خود بازدارید – دلو از ارزش شوک رشد می کند.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>