نسخه Allure Beauty Box Luxury At-Home: به محصولات مراجعه کنید

سال گذشته آشپزخانه های ما به رستوران های کوتاه مرتب تبدیل شدند. اتاق های زندگی ما تبدیل به دفتر شد. و حمامهای ما نزدیک ترین اتاق آبگرم را داشتند. اکنون آرامش حاصل از بسته شدن درب سرویس بهداشتی ، روشن کردن پادکست ، تمیز کردن ، تنظیم و مرطوب سازی محتوای قلبم را احساس می کنم.

ارتباط بین مناسک زیبایی فرد و فضای زندگی چنان عمیق شده است که ما آن را وقف کرده ایم جذابیتشماره آوریل فقط به همین موضوع: زیبایی در خانه. این نیز موضوع است جذابیت جعبه زیبایی شما پیش از خود دارید ، که پر از همه چیزهایی است که شما برای ساختن یک برنامه روزمره مراقبت از پوست نهایی احتیاج دارید.

مثل همیشه ، جعبه های ما در مورد انتخاب ماجراجویی خود شما هستند ، اما من هفته ای سه بار از لایه بردار Glo Skin استفاده می کنم ، آن را با سرم Furtuna Skin یا (در روزهایی که پوست من خشک است) مرطوب کننده Glow Recipe و آب بندی می کنم همه چیز با روغن صورت گیاهخوار گیاه فونیکس مطابقت دارد.

در شبهایی که قصد ندارم درب سرویس بهداشتی خود را ببندم بلکه آن را ببندم ، لپ تاپ کار خود را ، لباس های شسته شده و مسئولیت های خود را کاملاً در سمت دیگر بگذارم ، من بازی خود را با Youth به ماسک مردم ارتقا می دهم. و به عنوان غذای اصلی، من از Jade Face Roller Herbivore استفاده می کنم ، با استفاده از سکته های رو به بالا و بیرون برای کاهش فشار خون و تقویت گردش خون.

همه این محصولات – و سایر موارد – را می توانید در این جعبه نسخه محدود پیدا کنید. در مورد اجرای خانگی صحبت کنید. فقط 60 دلار (یا 40 دلار منحصرا برای اعضای Allure Beauty Box) ، محصولات زیبایی ارزش بیش از 250 دلار خواهید داشت. مقادیر محدود است ، بنابراین همین حالا سفارش دهید تا از این پیشنهاد انحصاری قبل از فروش استفاده کنید.

موارد موجود در این جعبه نسخه محدود را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>