نرم کننده مرطوب کننده چوب صندل کریستف رابین پادزهر موهای خشک و وز است | مرور

امروز صبح کودک نوپای من به موهای خشک شده در هوا اشاره کرد و پرسید چه خبر است. من کلمه جدیدی را به او آموختم (موخوره) و اثبات قطعی گرفتم که در روزهایی که استفاده نمی کنم موهای من واقعاً متفاوت به نظر می رسد کرم موی روزانه Christophe Robin با چوب صندل ، یک تهویه مطبوع بدون سیلیکون.

من همیشه خشک کردن هوا را به خشک کردن مو ترجیح می دهم ، اما کشیدن آن دشوارتر می شود – اکنون که اواخر 30 سالگی دارم موهایم کمی خشک و مبهم تر از گذشته است. بسیاری از روغن ها و تهویه مطبوع ترک بسیار سنگین هستند و نمی توان در مسیرهای ریشه من استفاده کرد ، و واقعاً چه فایده ای دارد؟ تهویه مطبوع Sandalwood ساخته Christophe Robin یکی از مواردی است که در واقع ظاهر خشک شده هوا را صاف می کند بدون اینکه ریشه های من صاف شود.

ترکیبی از مواد آبرسانی (مانند گلیسیرین و روغن هسته زردآلو) و بافت خامه ای سبک باعث می شود تا بدون وز و پف خشک شود. اما روش مورد علاقه من برای استفاده از آن در واقع پس از خشک شدن موهایم در هوا است. من یک عروسک را روی موهای تمیز و خشک قرار می دهم ، و سپس یک فشار کمی دیگر از کرم را روی ریشه هایم می مالم. من از تماشای تغییر شکل فوری از فازی به براق مانند تبلیغات مویی که در دستشویی خودم پخش می شود یک لگد می گیرم. سلام ، گاهی اوقات این چیزهای کوچک است.

کرم موی روزانه Christophe Robin را با چوب صندل می توانید در فوریه 2021 ما پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>