نحوه درمان و پیشگیری از پسوریازیس در زندگی روزمره | بدن و ذهن

هو گفته است که حرکات تکراری اعضای بدن با “افزایش قرار گرفتن در معرض اصطکاک و فشار” باعث شعله ور شدن دردناک می شود. در حالی که فعالیت هایی مانند تنیس یا یوگا می توانند مقصر شعله ور شدن باشند ، حرکات تکراری دیگری نیز وجود دارد که باید مراقب آنها باشید ، مانند اینکه به آرنج های خود پشت میز بنشینید و تمام روز را بکشید.

حذف یا قطع برخی حرکات البته می تواند کمک کند ، اما این همیشه ممکن نیست و فعالیت بدنی و ورزش برای سلامتی عمومی و جلوگیری از پسوریازیس با گذشت زمان نیز مفید است.

هو می گوید: “برای افراد مبتلا به پسوریازیس و شیوه زندگی فعال ، پرهیز از پدیده كوبنر مربوط به ورزش دشوارتر می شود.” “به همین دلیل پوشیدن پیراهن های آستین بلند ، شلوارهای بلند و کفش های راحت و متناسب می تواند در کاهش فشار و ضربه پوست بسیار مفید باشد.”

مرطوب سازی پوست با مانع پوست را در اولویت قرار دهید

تمرکز بر پیشگیری می تواند تأثیر بیشتری در تجربه شما از پسوریازیس از آنچه تصور می کنید داشته باشد. Engelman پیشنهاد می کند برای جلوگیری از ترک خوردگی ، پارگی و خونریزی پوست خود را آبرسانی کرده و رطوبت را قفل کنید.

وی گفت: “هرچه پوست شما انعطاف پذیرتر باشد ، احتمال ترک یا پاره شدن آن کمتر است. وقتی موانع شما به خطر بیفتد ، بیشتر در معرض عفونت ، تحریک ، قرمزی و غیره است. ” اسید ، پپتیدها و نیاسین آمید.

Sandy Skotnicki ، متخصص پوست دارای مجوز از هیئت مدیره در تورنتو ، کانادا ، و نویسنده فراتر از صابون ، مشاوره انگلمن را تکرار می کند. وی می گوید ، مرطوب سازی مناسب همچنین می تواند به پوست کمک کند داروهای موضعی پسوریازیس را جذب کند.

دوش های کولر بگیرید

Engelman می گوید ، اگر شما چیزی بیش از دوش آب گرم بخار نیستید ، افراد کمی می توانند شما را سرزنش کنند – اما ممکن است به پسوریازیس شما کمک نکند.

وی گفت: “از مصرف دوش آب گرم که پوست را از روغنهای طبیعی رد می کند خودداری کنید.” او می گوید: “در محیط های رطوبت زیر بهینه ، ما می توانیم از دست دادن آب transdermal عمده ای را تجربه کنیم زیرا محیط در طول روز رطوبت را از پوست ما می کشد.” “یک مرطوب کننده رطوبت تمیز را به محیط اضافه می کند ، بنابراین از عملکرد سد پوست پشتیبانی می کند و خشکی ، قرمزی و بافت را کاهش می دهد.”

نحوه استفاده از شستشوی بدن (و شاید مارک شستشوی بدن شما) را نیز تغییر دهید

دوش گرفتن ممکن است یکی از بی خردترین قسمت های بیشتر برنامه های روزمره ما باشد ، اما برای کسانی که به پسوریازیس مبتلا هستند ، ارزش دارد نگاهی دوباره به عادتهای غسل خود بیندازند. این فقط در مورد دما درست نیست ، بلکه در مورد انتخاب شستشوی بدن نیز صادق است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>