نحوه استفاده از کیت براق کننده مو در منزل ، به گفته متخصصین رنگدانه مو

باز هم ، اگرچه به نظر نمی رسد که براقیت به اندازه رنگ مو تعهد داشته باشد ، اما شما باید این واقعیت را در نظر بگیرید که مواد شیمیایی را در موهای خود قرار می دهید. و همانطور که نول در سالن خود شاهد بوده است ، عدم رعایت دستورالعمل ها می تواند منجر به نتایج خسته کننده یا بدتر از آن شود. وی توضیح می دهد: “چند مورد دیگر که می توانند نتیجه بگیرند عبارتند از: باند رنگی ، کاربرد ناهموار ، محصول نهایی ناهموار ، واکنش های شیمیایی ، ریشه داغ ، تن نامطلوب ، پردازش بیش از حد ، پردازش کم و خشکی شیمیایی.”

تصویر محصول

براق کننده احیای رنگ مدیسون رید

L'Oréal Le Color Gloss براق کننده یک مرحله ای بر روی زمینه سفید

براق کننده رنگی L’Oréal Le Color براق کننده یک مرحله ای

بنابراین ، اگر براق می گوید موهای تازه شسته شده را شروع کنید ، این کار را انجام دهید. اگر دستورالعمل توصیه می کند پس از بیش از 15 دقیقه آن را بشویید ، یک تایمر را روی تلفن خود تنظیم کنید. شما تصویر را می گیرید تنها نکته عینی استفاده از براق کننده مو که باید به آن توجه کنید این است که مطمئن شوید در هنگام استفاده ، هر رشته مو کاملاً پوشانده شده است.

نول اصرار دارد: “اشباع کلیدی است ، و من آن را بارها و بارها می گویم.” “این باید براق و به طور مساوی مانند رولهای مادر شما با کره در روز شکرگذاری پوشانده شود ، عزیزم.” بنابراین ، اگر از میزان براقیت مورد نیاز خود اطمینان ندارید ، بهتر است بیش از مقدار کافی خرید کنید. اگر براقیت شما به شما توصیه نمی کند که در بخشهایی استفاده کنید (بعید است) ، این روش دیگری برای اطمینان از اشباع مناسب در هنگام استفاده است.

در صورت شک ، با یک متخصص تماس بگیرید

در واقع ، حتی اگر شک زیادی نداشته باشید ، احتمالاً باید این قسمت را انجام دهید. ما می دانیم که کل نکته استفاده از براق کننده مو در خانه این است که کم هزینه است و برای استفاده از آن نیازی به کمک متخصص ندارید – اما سلام ، این واقعا هیچ وقت صدمه ای نمی زند. کاپری و نول هر دو توافق دارند که مشاوره با یک رنگ شناس بهترین است ، حتی اگر فقط از آنها توصیه های مربوط به محصول ، نکات اضافی یا هر نوع راهنمای دیگر مو را بخواهید.

در غیر این صورت ، همانطور که هر دو به ما می گویند ، شما می توانید برای پرداخت نتایج نامطلوب یا ناهموار (که به هر حال هدف استفاده از براق کننده مو در خانه را شکست می دهد) ، به رنگ گرایان گفته شده پرداخت کنید.

ماسک موی رنگی Garnier Nutrisse Color Reviver 5 Minute Nourishing Color روی زمینه سفید

ماسک موی رنگی Garnier Nutrisse Color Reviver 5 Minute Nourishing Color

Tresemmé Gloss روی زمینه سفید

نه تنها تماس با متخصص مو در مورد براق کننده ها نتیجه بهتری را برای شما در سراسر کشور تضمین می کند ، بلکه می تواند رابطه شما را با آنها تقویت کند (حتی در مواقعی که پول کم است و بازدید از سالن نیز دور از ذهن است).

“دست اول که می آیم ، همیشه دوست دارم وقتی مهمانانم اول از من می پرسند [before doing an at-home treatment] نول می گوید ، زیرا این نشان می دهد که ما به یکدیگر اعتماد داریم و آنها به من اعتماد می کنند “. نول می گوید. علاوه بر این ، به آنها کمک می کند تا دفعه بعد که وارد می شوید نیازهای خاص موی شما را بهتر برآورده کنند اگر آنها بدانند چه چیزی درمان های براق یا رنگی که استفاده کرده اید.

با در نظر داشتن همه اینها ، خیالتان را راحت کنید. چرا که بعد از سال به علاوه که ما داشته ایم ، آیا همه ما لیاقت آن احساس تازه ، پرانرژی و براق را نداریم؟


اطلاعات بیشتر در مورد مو:


اکنون ، تکامل زیبایی چندین ساله دالی پرتون را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>