نحوه استفاده از برنزه کننده صورت در آکنه ، اگزما یا پوست حساس

و از همه مهمتر ، از استفاده از برنزه کننده های بدن در صورت خودداری کنید ، زیرا این مواد برای پوست حساس تر صورت ساخته نشده اند.

نحوه استفاده از برنزه کننده صورت

اگر همه چیز با تست اولیه وصله شما به نرمی پیش می رود ، وقت آن است که مرطوب شوید. همیشه قبل از استفاده از خود برنزه کننده ، مطمئن شوید که پوست شما کاملاً مرطوب شده است ، خصوصاً اگر با آکنه و / یا اگزما دست و پنجه نرم می کنید. سوفی ایوانز ، متخصص برنزه سازی سنت تروپز توضیح می دهد: “استفاده از یک لایه سبک مرطوب کننده غیر روغنی بر روی منطقه مشکل بسیار مهم است.” “من همچنین توصیه می کنم بلافاصله پس از استفاده از مرطوب کننده روی قسمت بالای خود برنز قرار دهید – اگزما ، آکنه و سایر مناطق خشک تیره تر می شوند ، بنابراین مرطوب کننده باعث رنگ آمیزی و برنز شدن پوست می شود.

Engelman به جای مالش پوست خود با دست به صورت خود ، پیشنهاد می کند آن را به آرامی با استفاده از یک Beautyblender یا اسفنج مرطوب روی صورت خود بمالید ، که به ترکیب فرمول بدون ایجاد اصطکاک غیر ضروری در برابر اگزما و آکنه کمک می کند.

تدریجی در برابر خودبرشی فوری

اگر دچار اگزما هستید ، یا هر چند وقت یک بار خود را در مدیریت درماتیت تماسی می بینید ، برنزه کننده های تدریجی گزینه مناسب شما هستند. Dhingra می گوید: “یک نکته باید بخاطر داشته باشید این است که ممکن است غلظت های فوری برنزها غلظت بیشتری از مواد برنزه کننده داشته باشند و بنابراین واکنش بیشتری ایجاد می کنند.” “همانطور که گفته شد ، هیچ مورد روشنی وجود ندارد [formulation]، و آزمون و خطا بهترین روش خواهد بود. “

خود برنزه کننده های ضد آکنه که ما آنها را دوست داریم

موس برنز برنز خود-سنت تروپز

در حالی که ، بله ، این محصولی بیشتر برای بدن است ، Dhingra می گوید استفاده از آن در بدن و صورت مستعد آکنه نیز بی خطر است. وی می گوید: “این خود برنزه کننده فاقد چربی است و رنگ ماس یک پوشش مات تر ارائه می دهد که برای پوست های چرب و مستعد آکنه مطلوب است.”

تصویر ممکن است حاوی: قلع ، قوطی ، آلومینیوم و قوطی اسپری باشد

موس برنز کلاسیک St. Tropez Self-Tan

سرم صورت برنزه کننده Tanceuticals

Dhingra توضیح می دهد: “این سرم عالی و فاقد چربی است و برای کسانی که پوستی مستعد آکنه دارند ایده آل است.”

تصویر محصول

سرم صورت برنزه کننده Tanceuticals

مرطوب کننده صورت روزانه صورت Jergens Natural Glow با ضد آفتاب

“این [formulation] بسیار عالی است زیرا برای پوست های مستعد آکنه ارزان ، فاقد چربی و بی خطر است. “

تصویر محصول

مرطوب کننده صورت روزانه صورت Jergens Natural Glow با ضد آفتاب

خود-دباغی بدون اگزما که دوستشان داریم

سرم برنزه کننده Vita Liberata

Dhingra می گوید: “این انتخاب ویتا لیبراتا برای پوست های مستعد آکنه و اگزما بسیار مناسب است.” “فاقد روغن و حداقل مواد افزودنی آلرژی زا است.”

تصویر محصول

سرم برنزه کننده Vita Liberata

لوسیون صورت Tanceuticals CC Self Tanning

“پوست مستعد آکنه احتمالاً باید از این پوست جلوگیری کند ، اما اگر به آکنه یا روزاسه مبتلا نیستید [and just have occasional eczema]، این محصول روغنی ممکن است به اندازه کافی تسکین دهنده باشد “، می گوید Dhingra.

تصویر محصول

لوسیون صورت Tanceuticals CC Self Tanning


اطلاعات بیشتر در مورد خود برنزه کننده:


اکنون بسیاری از روش های خود برنزه سازی را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>