نام تجاری Beauty Cleanse مراقبت از پوست در حال جمع آوری سرمایه برای هدر دادن کارهای روزمره زیبایی است

مارک چند منظوره مستقر در لندن به دنبال جمع آوری کمک مالی برای تکمیل محدوده ساده مراقبت از پوست چند منظوره خود است

Beauty Cleanse ، مارک مینیمالیستی و وگان مراقبت از پوست مستقر در لندن در تلاش است تا 1 مه 2021 از طریق crowdfunder.com برای جمع آوری کمک های مالی کمک کند ، تا بتواند طیف ساده مراقبت از پوست چند منظوره خود را ارائه دهد و کیسه های چند منظوره بدون زباله را برای حل مسائل مربوط به تک از زباله های پلاستیکی و هدیه ای که در فصل تعطیلات ایجاد شده استفاده کنید.

بعد از دو سال آزمایش مداوم و سخت کوشی ، Beauty Cleanse Skincare آماده ارائه یک محصول چند منظوره است که نوید می دهد یک درمان “تقریباً همه چیز” باشد زیرا برای روشن شدن پوست ، تصفیه منافذ ، آبرسانی ، سم زدایی و ارائه یک آنتی اکسیدان عمل می کند. همه را یک باره تقویت کنید.

به علاوه ، این ماسک جدید همچنین 100٪ بدون آب ، کاملاً قابل تنظیم است و با مواد قابل تجزیه بیولوژیکی شامل نه تنها یک ، بلکه دو ماده تغذیه شده با چرخش بالا از مواد زائد مواد غذایی ساخته شده است.

با تقریباً همه چیز مینیمال پودر مینیمالیست ، یک فرمول ابرغذایی فوق العاده برای کره زمین ملاقات کنید این ماسک طبیعی صورت ساخته شده با ذغال دور ریخته شده حاصل از خراشهای پایدار شمشیربازی بلوط و عصاره برنج ساخته شده از برنج سفید بد شکل ، دقیقاً همان چیزی است که همه ما برای تغذیه پوست با مواد مغذی دوستدار محیط زیست و پوست دوستانه به آن نیاز داریم بدون اینکه نتیجه ای را برای آن ایجاد کنیم.

مراقبت از زیبایی Beauty Cleanse ثابت کرده است که مینیمال پیچیده است و دامنه طبیعی و گیاهی آنها سر بسیاری از افراد را برگردانده است. این برند جوایز مختلفی را برای سرم های چند منظوره قدرتمند خود به دست آورده است و آخرین معرفی این مجموعه (روغن پاک کننده و آرایش پاک کننده کنف کلم کلم ضد آلودگی) اخیراً در گروه “محصول طبیعی چهره” توسط Global Pure Beauty نامزد نهایی شده است. جوایز 2021. این رویداد تقریباً 800 ورودی از 42 کشور داشت که آن را به یک رویداد کاملاً جهانی تبدیل کرده است.

شکی نیست که محصول بعدی نیز به عنوان یک محصول باورنکردنی به مجموعه کپسول های خود اضافه خواهد شد.

این برند معتقد است که “کمک به مردم در انجام کارهای روزمره و زیبایی ساده و بیهوده” یک پروژه عالی است که هم به نفع مصرف کنندگان است و هم کره زمین.

مبلغ 5500 پوندی که آنها امیدوارند بتوانند جمع کنند ، این امکان را به آنها می دهد تا مردم را قادر به پاک کردن انبوه ماسک خود و جلوگیری از مواد یکبار مصرف و مصرف بیش از حد در فصل تعطیلات کنند.

“با توجه به تأثیر بی نظیر زیست محیطی مصرف گرایانه بر روی کره زمین ، زمان آن فرا رسیده است که بر ایجاد محصولات نوآورانه چند منظوره تمرکز کنیم که ضایعات غیرضروری را به حداقل برسانند و مصرف آهسته را تشویق کنند. ما به سادگی به 10-12 مرحله مراقبت از پوست نیاز نداریم تا بهترین حالت را داشته باشیم و احساس کنیم. پوست ما فقط به محصولات با کیفیت بالا و عملکرد طبیعی آن کمک می کند. “، سامان علی ، بنیانگذار Beauty Cleanse Skincare ، می گوید.

این برند انگیزه های هیجان انگیز وگان و سازگار با محیط زیست را برای کسانی که اهدا می کنند ارائه می دهد. برخی از مشوق های اصلی عبارتند از: کیسه های هدیه با زباله صفر ساخته شده از چوب پنبه ، برس های چند منظوره صورت ، نشان های مینای دندان جامعه وگان ، مکمل های وگان VEG1 ، کاسه های سالاد نارگیل ، براونی های گیاهی و غیره و موارد دیگر.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه سرمایه گذاری جمعی در اینجا مراجعه کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>