نام تجاری لوازم آرایشی Morphe درهای فروشگاه اول را در ولز باز می کند

برند زیبایی کاردیف را به عنوان شهر “کلیدی” برای گسترش حضور خود با آجر و ملات توصیف کرد

به دنبال اعلام اولیه Morphe در فوریه سال جاری مبنی بر ورود به بازار زیبایی ولز ، این برند لوازم آرایشی درهای این بازار اولین دروازه های فروش آجر و ملات خود را باز کرده است.

فضای 7000 متر مربعی در مرکز خرید سنت دیوید در شهر کاردیف ، پایتخت کشور ، خط تولید لوازم آرایشی رنگی 300 گروه و همچنین محصولات متقاضی Iconic London ، Frank Body و Nabla Cosmetics را در اختیار شما قرار می دهد.

مارک مستقر در LA در سال 2008 تاسیس شده است ، چند سال گذشته صرف گسترش حضور فیزیکی خود ، به ویژه در بازار انگلیس کرده است.

قبل از شیوع Covid-19 ، مورف با سرمایه گذاری در خشت و خمپاره در شمال انگلیس ، فروشگاه های خود را در منچستر و لیورپول راه اندازی کرده بود.

در همین حال ، پس از دعوت از یوتیوب ، جیمز چارلز ، به منظور رونمایی از بازار بیرمنگام ، مورف این شهر را متوقف کرد.

تصور می شود که حدود 8000 جوان هیجان انگیز برای دیدن نیم نگاهی به پدیده زیبایی در شهر فرود آمده اند و خیابان ها را مسدود کرده و ماشین ها را رها کرده اند.

علی رغم عدم دریافت همان هیاهوی افتتاحیه بیرمنگام ، Kahla Broussard ، معاون فروش خرده فروشی و عملیات در Forma Brands ، شرکت جوجه کشی پشت Morphe ، گفت که او از ورود به بازار ولز بسیار هیجان زده است.

“کاردیف یک شهر مهم برای Morphe است ، و ما مشتاقانه منتظر استقبال حتی بیشتر طرفداران Morphe در خانواده در حال رشد مارک خود هستیم.”

راسل لاولند ، مدیر ارشد نمونه کارها در شرکت سرمایه گذاری Landsec ، به نمایندگی از مشارکت سنت دیوید ، افزود: “صنعت زیبایی همچنان یکی از بخشهای با رشد سریع است و افتتاح مورف در سنت دیوید تعهد مداوم ما را برای ارائه دقیق آنچه که در اینجا ارائه می شود برجسته می کند. مشتریان ما می خواهند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>