نامه سردبیر: نگاهی به 30 سال زیبایی با جذابیت

امسال سی امین سالگرد Allure است و ما با نگاهی به لحظه های برجسته زیبایی از سه دهه گذشته جشن می گیریم. می توانید مقالات بیشتری مانند این مقاله را بخوانید اینجا.

در سال 1991 ، من یک نوجوان ناجور بودم و در کرم های Noxzema و خط چشم سرمه سیاه چشم می زدم ، از جایگاه خود در جهان مطمئن نبودم ، چه رسد به جایی که در فرهنگ زیبایی جا بیفتم.

در آن زمان ، زیبایی شاخه جعفری به مهمترین علاقه مند به مد بود. آرایشگران و آرایشگران در پشت صحنه در نمایشگاه های باند حضور داشتند ، اما در واقع گزارش می دادند كه آنها چه می كنند؟ این فقط یک چیز نبود. مجلات آرایش و مو را برجسته می کردند ، اما به عنوان لباس پنجره برای لباس ها. فروشگاه های مگا زیبایی فقط در چشم سازندگانشان یک چشمک بود.

سپس در مارس همان سال ، لیندا ولز راه اندازی شد جذابیت، که زیبایی را به طور اختراعی ، مانند موضوعی شایسته نوشتن تیزبین ، بصیرت ، گزارشگری عمیق ، و توجه ویژه به خود اختصاص داد. در شماره برتر (سرقت با قیمت 2.50 دلار) تصویری کاملاً بریده بریده از استفانی سیمور با ابروهای بر روی جلد (پیش از آنکه ابروهای لاغر و ناخوش ابرو لاغر همه ما را هیپنوتیزم کند) بود.

این روزنامه نگاری زیبایی با ستون فقرات بود. جذابیت اولین خروجی برای مقابله با اخبار خطرات بالقوه سلامتی مرتبط با انواع خاصی از کاشت های پستان سیلیکون و یکی از اولین کسانی است که زنگ خطر نقش فرمالدئید را در برخی از درمان های صاف کننده مو به صدا در می آورد. سالها بعد ، ما اصطلاح “ضد پیری” را از فرهنگ لغت خود ممنوع کرده و به تغییر مکالمه در مورد تنوع در زیبایی ، از جمله جلد “This Is American Beauty” در ژوئیه 2017 با حلیما آدن با حجاب ، مسئله فرهنگ مو در مارس 2018 کمک می کنیم. ، با بازی لوپیتا نیونگو (که نامزد نهایی جوایز مجله ملی بود) ، و پوشش دیجیتالی اخیر مجموعه زیبایی دسترسی ما با الی گلدشتاین ، مدل باورنکردنی 19 ساله انگلیسی با سندرم داون.

با شلوار جین کمر بلند ، رژ لب قهوه ای ، ذخیره شده توسط زنگ ، و بله ، حتی تلفن ها را نیز تلنگر کنید ، کمی احساس می شود که ما به دهه 90 برگشته ایم. اما ، واقعاً ، ما تاکنون آمده ایم. امروز زیبایی بخشی حیاتی از گفتگوی فرهنگی ماست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>