نامه سردبیر: ماجرای مسئله زیبایی جهانی اواسط اوضاع جهانی

سه سال پیش ، ما ایده بزرگی داشتیم که آنچه را خارج از دفتر خود می نامیم ایجاد کنیم. کل کارکنان – منتظر آن هستند – از راه دور برای ماه به علاوه که برای تولید این موضوع زمان لازم است کار می کنند. مفهوم این بود که تیم به گوشه های دور دنیا اعزام شود تا گزارش زیبایی در کشورهای دیگر را ارائه دهد. ما می توانیم کرم ضد آفتاب را از ساحل Bondi کشف کنیم ، اسرار پوست خشک را در نزدیکی قطب جنوب کشف کنیم ، و شاید یک برنامه تبادل ویرایشگر را با مارک خواهر و برادر خود جعل کنیم ، جذابیت کشور کره. هیچ کس برای چند هفته پا به دفاتر منهتن ما نمی گذاشت.

من پروژه عجیب و غریب را به مدیرعامل وقت خود ذکر کردم و خودم را برای مداخله منابع انسانی آینده آماده کردم. مکث کرد و گفت: “این ایده خوبی است. شاید اینگونه باشد که همه ما به زودی کار خواهیم کرد.”

چند سال و یک همه گیری بعد ، اینجا هستیم.

افسوس که مفهوم اصلی آن زمان دقیقاً همانطور که برنامه ریزی شده بود محقق نشد (به نظر می رسد که ترک خانه و خانواده به صورت دسته جمعی برای مدت زمان طولانی دشوارتر و گران تر از آنچه در یادداشت ها به نظر می رسد). سرانجام ، خارج از دفتر به چیزی تبدیل شد که اکنون ما آن را به عنوان بهترین موضوع زیبایی جهانی می شناسیم. و مفهوم کار از راه دور (منهای کره زمین) به هر حال چندان عجیب و غریب نشده است.

برای این موضوع ، ما – به طور واقعی – به سراسر دنیا سفر می کنیم ، از نیجریه تا برزیل تا کره جنوبی ، برای داستان های جلد خود با بازی سه سوپراستار موسیقی جهانی: Tiwa Savage ، Anitta و CL. ما در تایلند با نیک باروز ، آرایشگر ، به رنگ گرایی می پردازیم ، دور از مسیر مضراب به آرایشگاه تنها در ایستگاه McMurdo در قطب جنوب می رویم ، نگاهی به کیت رویای Ole Henrikse ، پدیده مراقبت از پوست دانمارکی می اندازیم ، و حتی برای یک درس فرازمینی می رویم در زیبایی و سلامتی ریز جاذبه برخی از مسافران باتجربه فضا (شاید این این است که چگونه همه ما به زودی کار خواهیم کرد)

کاوش در مکانها و غذاها و محصولات و فرهنگهای جدید یکی از لذتهای زندگی من است. و دلم برایش تنگ شده است. اما سرانجام می توانم آن روزهای آزادتر و پسا همه گیر را در افق ببینم. پیام OOO من ایستاده است.

این داستان در اصل در ماه مه 2021 در Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به زیبایی در خانه:


اکنون Shalom Blac از یوتیوب ، برنامه 10 دقیقه ای خود را به اشتراک بگذارید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>