ناخن ها و ناخن ها را از مهمترین روندهای زیبایی نوستالژیک در TikTok فشار دهید

همانطور که روند Y2K در دنیای مد ظاهر می شود ، این احیای زیبایی دهه 90 است که در پدیده رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری ویدیو ظاهر می شود

تحلیل کارگزار بیمه PolicyBee از بیش از 100 هشتگ زیبایی ، برترین روندهای زیبایی “نوستالژیک” را نشان می دهد که پلت فرم اشتراک ویدیو TikTok را طوفانی می کند.

طبق یافته های این گروه ، از 7 ماه مه هشتگ #pressonnails بیش از 1.3 میلیارد بار مشاهده شده است که در ردیف رهبران به عنوان پربیننده ترین حرکت زیبایی قرار دارد.

Scrunchies محبوب ترین ویدئوهای بعدی از طریق سایت اجتماعی چینی بود که بیش از 946 میلیون بازدید داشته و به دنبال آن خال کوبی های موقت و خال کوبی های موقت با 593 میلیون و 554 میلیون بازدید.

رژ لب قرمز و خط چشم بال نیز دهان برتر را تشکیل داد ، همانطور که لب های براق نیز وجود داشت ، همه با بیش از 150 میلیون بازدید.

در همین حال ، سریعترین روندهای رشد توسط PolicyBee شامل کوتاهی موت ، با رشد هفتگی 20 درصدی ، و به دنبال آن فشار بر روی ناخن ها و محبوب ترین اسپری بدن 90s با نام تجاری Impulse با هر دو 8٪ افزایش هفتگی.

Blusher یکی دیگر از روندهای زیبایی در حال ظهور بود که با افزایش بازدیدها در TikTok با رشد 7.22٪ در هفته ، شاهد افزایش بازدیدها بود.

همچنین انتظار می رود که سنگهای دندانی در سال 2021 با بیش از 46 میلیون ساعت ، دوباره ظاهر شوند.

“روند فعلی Y2K [inspired by mid-90s and early 2000s fashion]، و همچنین تجدید حیات برای همه چیز دهه 90 ، در سال گذشته ، بسیاری از روندهای نوستالژیک زیبایی را به جریان اصلی بازگردانده است. “، رئیس خدمات مشتری PolicyBee ، كری-آن هاكلی گفت.

“با این حساب ، ما برای تجزیه و تحلیل دیدگاه های هشتگ برای 100 روند زیبایی نوستالژیک برای رمزگشایی که در حال حاضر” محبوب ترین “هستند ، به TikTok رفتیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>