ناخن های استایلتوی صورتی و مشکی گرم Gun Gun هنوز طولانی ترین مانیکور وی هستند – به عکس ها مراجعه کنید

مسلسل کلی یکی دو چیز در مورد ظاهر ناخن هنر می داند. این نوازنده تمایل دارد که با مانیکورهای خود سرگرم شود ، چه به دنبال سفید گچی با طرح های گرافیکی باشد و چه به رنگ صورتی متالیک. حتی یک صفحه اینستاگرام به دست های او اختصاص یافته است که بسیاری از این مانیکورهای آتش را نیز مستند می کند. اکنون ، برای جوایز موسیقی رادیو iHeart در سال 2021 ، این ستاره راک با مانیکور استلتو یک دست آن را یک قدم جلوتر برد.

کلی با فرش قرمز روی لباس حاضر شد و در یک مجموعه متالیک با ضربات سفید ، گوشواره های آویز آویز و مانیکور یک دست و بلند قرار داشت. این ستاره مطمئن شد که هر فرصتی که پیدا می کند ناخن های استیل خود را نشان می دهد – که فقط روی دست چپ او پوشیده شده است. دست راست او بدون لهستانی رنگ برهنه مانده بود.

گتی ایماژ

این تالون ها مجموعه ای از مطبوعات طولانی هستند که توسط بریتنی بویس (مانیکور) مانیکور مستقر در لس آنجلس طراحی شده اند (که همچنین مجموعه های خود را با مارک Nails of LA می فروشد). رنگ های صورتی گرم ، مشکی و نقره ای رنگ اصلی در این مانی راک استار بودند و ناخن صورتی صورتی و سیاه صورتی چاپی مایل به بافت است. بویس دو سوراخ به ناخن اضافه کرد تا یک زنجیره آویز نقره ای اضافه کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>