ناخن اردک غیر منتظره ترین روند ناخن TikTok است | نکات تخصصی

ناخن اردک، نکات طرفداران ، ناخن های شعله ور ، نوک های پهن ، ناخن های جرسی – مهم نیست که نام آنها را انتخاب کنید ، اخیراً وجود شکل ناخن Y2K در شبکه های اجتماعی غیرقابل انکار است. نوک های عریض و مثلثی که شبیه نوک پنکه ، پای اردک یا یک جین شلوار جین است ، TikTok و اینستاگرام را به عنوان یکی از غیر منتظره ترین روندهای ناخن که مدتی دیده ایم ، گرفته است. به نظر می رسد که آنها به عنوان یک قرار ناخن اشتباه ظاهر می شوند ، اما زیبایی زیبایی کشیده در واقع یک نگاه عمدی و بسیار مطلوب است.

گرچه آنها برای من مناسب نیستند ، هنرمندان ناخن مانند دنی گارسیا و آیسی میلی عاشق نکات جالب توجه هستند و حتی در حال حاضر مجموعه هایی را روی خود دارند. گارسیا می گوید: “من بسیار علاقه مند به ناخن های ملتهب هستم.” جذابیت. “حالا که آنها بازگردند ، برای من خیلی هیجان انگیز است.”

یخی یخی

آکی میلی ، ساکن ساکرامنتو ، کالیفرنیا ، فرم ناخن را که اولین بار 11 سال پیش امتحان کرد ، بیانیه ای می داند. او می گوید که محبوبیت اخیر آنها می تواند باعث شود افراد بیشتری نسبت به هنر ناخن باز باشند و با مانیکورهای خود خلاقیت بیشتری داشته باشند. آیس ییلی می افزاید: “برخی فقط فکر می کنند که هنر ناخن به عنوان یک تصویر نقاشی شده است تا زمانی که آنها را در معرض چیز دیگری قرار دهید.” وارد شوید: شکل های ناخن سرگرم کننده ، مانند رژ لب ، بادام ، تابوت و شراره ها.

کایلا اوورتانی ، هنرمند ناخن در شهر نیویورک گفت: “ناخن اردک تقریباً مخالف ناخن تابوت است.” جذابیت. “به جای اینکه ناخن ها به انتهای آن باریک باشند ، آنها پهن تر هستند.” اگر فکر می کنید که آیا هنوز هم می توانید حلقه های خود را خاموش و روشن کنید ، گارسیا قسم می خورد که می توانید – مگر اینکه به عنوان بخشی از ظاهر هنری ناخن ، جذابیت های بزرگتری داشته باشید. وی حتی برای اثبات آن ویدیویی در TikTok قرار داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>