ناجیان مراقبت از پوست روز آزادی

در حالی که ما آماده می شویم تا محدودیت های ملی را کاهش دهیم ، ممکن است احساس اضطراب کنید ، در مورد معاشرت با دیگران و یا رنج بردن از اثرات ماسکین و همه این احساسات بر روی پوست شما استرس ایجاد می کند. چهره شناس سلطنتی و بنیانگذار مراقبت از پوست Heaven ، دبورا میچل نکات خود را در مورد مراقبت از چهره شما پس از قفل کردن به اشتراک می گذارد

اضطراب

حتی ممکن است متوجه نشوید که نسبت به دنیای شجاع جدید احساس اضطراب می کنید اما چهره شما این را خواهد فهمید. احساس خشکی می کند و ممکن است لکه های قرمز و زخمی ایجاد کنید.

شما باید محصولات آبرسانی را به برنامه روزانه خود اضافه کنید ، محصولاتی که زیبایی چشم شما را به پوست تشنه افزایش می دهند.

این موارد را امتحان کنید: مشکلات خشکی پوست می تواند به دلیل آلودگی روزانه و آلاینده ها تشدید شود ، بنابراین صبح و شب آنها را با شیر پاک کننده آب پاک کنید ، که حاوی جوجوبای آلی ظریف برای ایجاد تعادل و شرایط است ، در حالی که هیدروژل ضد حساسیت بابونه به ویژه برای تسکین تحریک مفید است. شما همچنین می توانید با مکمل های جدید Inner Bee-ing روحیه خود را تقویت کنید.

شکستن ماسک

ممکن است وقتی بیرون از خانه هستید و می خواهید جای زخم های ناشی از ماه ها پوشیدن پوشش صورت را بزنید ، تصمیم بگیرید که ماسک بزنید. وقتی از ماسک استفاده می کنیم ، باکتریها را در اطراف بینی و دهان ما گیر می دهد و باعث ایجاد حساسیت ، بثورات و لکه ها و همچنین برافروختگی روزاسه می شود.

این موارد را امتحان کنید: شما باید از شر سلولهای مرده پوست خلاص شوید و ایمنی پوست خود را تقویت کنید ، بنابراین لایه برداری کلیدی برای پاکسازی منافذ و احساس سلامتی پوست است. هر دو Bee Polish و Bee Peel سموم را برای ظاهر شدن مجدد و یکدست شدن صدا استخراج می کنند. شما همچنین می توانید Willowbee Mask & Cleanse را که مخصوص کسانی که از آکنه و لکه های پوستی ، روزاسه و اگزما رنج می برند ، تهیه کنید.

فقط احساس کمی خونسردی می کنم

پس از گذشت 18 ماه از احساسات مختلف ، جای تعجب نیست که احساس یک احساس عظیم احساسات می کنید … یک دقیقه از اینکه دوباره زندگی را به طور کامل لذت می برید ، یک لحظه دیگر نگران بیرون رفتن از جبهه هستید. درب و همچنین ممکن است برای خوابیدن سخت باشید.

اینها را امتحان کنید: My Heaven Scent Body Spray به هیچ عنوان عطری نیست. این یک اسپری هاله ای است که برای بالا بردن روحیه شما طراحی شده است و توسط درمانگران Heaven به عنوان سلاح مخفی ما برای آرامش مشتریان در طول درمان های سالن استفاده می شود. وقتی استرس داریم ، سطح انرژی ما خیلی بیشتر از احساس خوشبختی کاهش می یابد. این ترکیب خوب احساسات به آرامش اعصاب کمک می کند و شما را از رنج انرژی باز می دارد. اگر کمبود خواب در اطراف چشم شما نمایان است ، هر روز صبح و عصر کمی کرم دور چشم گزنه بزنید تا کیسه ها و پف کنید.

“توصیه کلی خوب من این است که اگر هنوز آماده نیستید خود را بیش از حد تحت فشار قرار ندهید تا معاشرت کنید یا به زندگی برگردید. اگر یک دفتر خاطرات اجتماعی بسته بندی نمی خواهید ، پس از نه گفتن نترسید – این درس بزرگی است که همه ما می توانیم از قفل آن خارج شویم. و باور کنید ، پوست شما به خاطر آن از شما تشکر می کند. “

Heaven Skincare توسط دبورا میچل در دسترس است Heaven Health & Beauty ، 13a Market Place ، Shifnal ، Shropshire و در Harvey Nichols Birmingham. همچنین می توانید از طریق سایت heavenskincare.com به صورت آنلاین خرید کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>