نائومی اوزاکا در جوایز ESPY 2021 از موهای کودک مدل دار و نگین های سبز استفاده می کند – دیدن عکس ها

نائومی اوزاکا همیشه سر زمین تنیس را خاموش و روشن می کند و جوایز ESPY 2021 نیز از این قاعده مستثنی نبودند. قهرمان چهار بار گرند اسلم در روز شنبه 10 ژوئیه در این مراسم در شهر نیویورک شرکت کرد و جایزه بهترین ورزشکار زن را از آن خود کرد ، اما فکر می کنیم جذابیت شبانه او نیز به همان اندازه شایسته بود.

روز یکشنبه ، 11 ژوئیه ، اوزاکا یک سری عکس و فیلم را در شبکه اینستاگرام خود به مناسبت مهم به اشتراک گذاشت ، اما یک جزئیات از نگاه او در میان بقیه برجسته بود: جواهرات فیروزه ای روی موهای کودکش ، که هماهنگی رنگی با او دارند دامن مداد بلند

آرایشگر پشت موهای کودک با ظرافت مخروطی اوزاکا ، مارتین-کریستوفر هارپر است. هارپر همچنین به اینستاگرام رفت و لحظاتی از پشت صحنه پیش از نشان دادن جایزه را به اشتراک گذاشت ، که شامل برخی فیلم های ویدئویی از خودش بود که او دم اسبی بلند و بلوند اوزاکا را شانه می کند. دقیقاً مشخص نیست که از کدام ابزارهای مو برای ایجاد این ظاهر استفاده شده است ، اما هارپر در پست اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت که در این کار از برس Tangleteezer استفاده کرده است. او همچنین از طریق بیانیه مطبوعاتی فاش کرد که از محصولات سباستین حرفه ای برای سبک دادن به ظاهر استفاده کرده است.

اگرچه ما خیلی موهای کودک خیره کننده اوزاکا را دوست داریم ، هنرمند آرایش او جسیکا اسمالز-لانگستون نیز با آرایش چشم خود آن را دوست دارد. اسمالز-لنگستون از طریق بیانیه مطبوعاتی اشتراك كرد كه می خواست جلوه ای ایجاد كند كه بهترین ها را به نمایش بگذارد [Osaka’s] از ویژگی های طبیعی زیبا و با تمرکز بر روی چشمان او. ”

برای تأکید بر چشمان قهوه ای شکل بادامی اوزاکا ، اسمالز-لانگستون از مژه های کاذب Kiss ، به ویژه MLBB (مژه من اما بهتر) مژه ها در Blessed همراه با Kiss Lash Glueliner با رنگ سیاه (Smalls-Langston یک شریک بوسه است) استفاده کرد. اسمالز-لنگستون در یک پست اینستاگرامی می نویسد: “این باریک باریک به مژه های خود نائومی ذوب شد و حجم اضافی مورد نیاز را برای ایجاد مژه گلم عالی فراهم کرد.”

ما می توانیم در مورد چگونگی نگاه باورنکردنی اوزاکا به ESPY های امسال ادامه دهیم ، اما در حال حاضر ، ما فقط اجازه می دهیم این عکس نهایی از آرایشگر او صحبت کند

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد نشان دادن جایزه زیبایی:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:


فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>