میراندا کر روغن پاک کننده ملایم قارچ شیری Kora Organics را راه اندازی می کند – مصاحبه

“شما بچه ها با روغنهای خود بسیار خوب هستید ؛ ما به یک روغن پاک کننده نیاز داریم” میراندا کر، موسس ارگانیک کورا، درخواست های مشتریان خود را طی تماس اخیر بزرگنمایی به اشتراک می گذارد. طی چهار سال گذشته ، مارک تمیز کننده پوست تمیز از تعدادی روغن مغذی تشکیل شده است ، از جمله جذابیت بهترین برنده زیبایی روغن بدن Noni Glow. با این حال ، یکی به طور مشخص برای پاک کردن چهره به طور قابل توجهی وجود ندارد – تا کنون.

ملاقات با روغن پاک کننده ملایم قارچ شیری، یک پاک کننده دو فاز ، روغن به شیر که برای تسکین پوست و از بین بردن آلودگی ، چربی و آرایش – بدون ایجاد احساس سستی و سفتی ، فرموله شده است. من شخصاً مرحله لرزش فرمول دو فاز را یک عنصر جذاب می دانم. این یک تماس بیدار خوش آمد است که هر چقدر خسته باشم نمی توانم با آرایش به خواب بروم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

با گذشت 12 سال از سفر رسمی او در Kora Organics ، کمال یک استاندارد استاندارد است که کر برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته است. “حدود پنج یا شش تکرار طول کشید – کمی بیشتر از یک سال – تا زمانی که من صد در صد درست شدم [the cleansing oil]، “کر به اشتراک می گذارد.

کر می گوید: منظور از پاک کننده قارچ شیری یک محصول دو در یک است. این باعث پاک شدن آرایش و در عین حال از بین بردن آلودگی و آلودگی می شود. همانند سایر محصولات Kora Organics ، عصاره میوه noni در روغن تمیز کننده شیر قارچی شیر وجود دارد ، اما ماده اصلی ، همانطور که در نام آن ذکر شده است ، چیزی غیر از قارچ گوش نقره ای نیست (که به آن قارچ برفی نیز گفته می شود). Dendy Engelman ، متخصص پوست و مدیر جراحی پوست در بیمارستان متروپولیتن در شهر نیویورک ، قبلاً توانایی قارچ برفی در کشیدن رطوبت به پوست را با اسید هیالورونیک ، که می تواند تا 1000 برابر وزن خود در آب نگه دارد ، مقایسه کرد. اسید هیالورونیک همچنین یک ماده اصلی برای محافظت از پوست در برابر عوامل استرس زای خارجی است ، مانند پوشش های صورت. قارچ برفی در یک منطقه خاص آن را شکست داده است: ذرات [of snow mushroom] کوچکتر از اسید هیالورونیک هستند ، بنابراین به راحتی در پوست نفوذ می کند “، آنگلمن خاطرنشان کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>