میبل بیوشیمی مدیرعامل جدیدی استخدام می کند

فرد زولی بعد از 30 سال مهار بیوشیمی میبل را به کورنلیا شورک سپرد

فرد زولی (چپ) و کورنلیا شورچ (راست)

سال 2021 یک سال ویژه برای بیوشیمی میبل است: ما نه تنها سی امین سالگرد خود را جشن می گیریم ، بلکه از معرفی مدیرعامل جدید خود نیز بسیار خوشحالیم.

در تاریخ 1 مه ، فرد زولى پس از 30 سال مهار بیوشیمی میبل را به کورنلیا شورچ ، رئیس پیشین توسعه و انطباق ، تحویل داد.

زولی نقش جدید خود را به عنوان مدیر توسعه تجارت به عهده می گیرد و گروه تحقیق و کل تیم فروش را هدایت می کند. او بر توسعه مفاهیم فعال جدید تمرکز خواهد کرد و از رشد مستمر بیوشیمی میبل در همه زمینه ها اطمینان حاصل خواهد کرد.

ما می خواهیم از زولی به خاطر کمک های بی شمار و ارزشمند وی در 30 سال گذشته تشکر کنیم. وی این واحد تجاری را از ابتدا ساخته و به جایگاه قابل توجه و قابل توجه خود در بازار هدایت کرده است. بنابراین ما بسیار خوشحالیم که او چند سال دیگر در کنار ما خواهد ماند و به توسعه موفقیت آمیز تجارت ادامه خواهد داد.

شورچ در سال 2002 به بیوشیمی میبل پیوست. وی در سال 1998 از ETH زوریخ به عنوان مهندس غذا فارغ التحصیل شد. وی در سال 2002 پایان نامه دکترای خود را در آزمایشگاه میکروب شناسی مواد غذایی کامل کرد ، درست قبل از اینکه به عنوان دستیار علمی در تولید محصول به تیم بیوشیمی Mibelle پیوست.

از سال 2003 به بعد ، وی بخش توسعه محصول را رهبری کرد ، و پس از آن بخش تنظیم و انطباق را در سال 2007 دنبال کرد. از سال 2011 وی به عنوان معاون مدیر بازرگانی Mibelle Biochemistry فعالیت می کند و EMBA خود را در سال 2013 به پایان رساند.

شورچ طی سالهای گذشته با دانش عمیق و مهارتهای نوآوری خود در واحد بازرگانی بسیار ارزشمند بوده است. علاوه بر این ، وی به عنوان معاون زولی عمل کرده است تا درک جامعی از تمام جنبه های واحد تجاری ما طی سالهای گذشته داشته باشد. او اکنون کاملاً برای به عهده گرفتن مسئولیت مدیر عامل تجهیز شده است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>