میبلین متناسب با من! بنیاد Matte & Poreless Never Cakey: مرور کنید

من به عنوان کسی که دارای پوست کاملاً ترکیبی است ، من هم از لوکس و هم نیاز غیر قابل پیش بینی ای برخوردار هستم که می توانم تغییر دهم چه از پایه ای مات کننده و چه شبنم استفاده کنم. اما در سن 41 سالگی ، چون متوجه شده ام که خطوط پیشانی ام به طور فزاینده ای قابل توجه است ، تمایل دارم به سمت انتهای براق طیف آرایش چهره متمایل شوم ، زیرا بیشتر پایه های مات را پیدا کردم که به طور محسوسی در خطوط قرار می گیرند. که میبلین نیویورک متناسب با من! بنیاد مات و بدون سوراخ به نوعی دلار این روند صرفاً یکی از دلایلی است که من آن را خیلی دوست دارم.

در حقیقت ، این فرمول محبوب از بسیاری جهات مانند اکثر پایه های مات رفتار نمی کند. اگرچه از بافت کم خامه و نازک آن بلافاصله مشخص می شود که قرار است فاقد درخشش باشد ، اما با انعطاف پذیری و سهولت فوق العاده ای ترکیب می شود ، حتی اگر از انگشتان خود استفاده می کنید. این را می توان حداقل تا حدی به سبک بودن آن نسبت داد – اثبات اینکه فونداسیون لازم نیست ضخیم و ضعیف باشد تا به اندازه کافی مات باشد.

یک بار دیگر ، حتی اگر از لحاظ فنی پوشش متوسطی داشته باشد ، من اغلب هنگام استفاده از Fit Me فراموش می کنم که بر روی هر گونه لکه یا تغییر رنگ کانسیلر بزنم! بنیاد Matte & Poreless زیرا به نوعی همه را در یک لایه سبک محو می کند. و این همان اثر تاری است که باعث می شود خطوط پیشانی ام نیز کمتر نمایان شود ، که مسلماً حتی بهتر از این است که پایه در آن فرو نرود.

جذابیت / مارسی رابین

من اعتراف می کنم ، به عنوان یک ویرایشگر زیبایی که به طور مداوم در تلاش و تغییر محصولات مختلف است ، متناسب باش! بنیاد Matte & Poreless ، نه به دلیل هیچ نقصی از جانب خود ، از چرخش من خارج شده بود – زیرا به معنای واقعی کلمه هیچ نقصی ندارد – بلکه به دلیل حجم زیادی از پایه های موجود برای من است. اما من اخیراً وقتی Maybelline شروع به گذاشتن آن در کیسه های راحت و بدون خرابکاری کرد که بلافاصله آن را به حالت پایه اولویت برگرداند ، دوباره کشف کردم زیرا حمل آن در همه جا آسان خواهد بود. و مطمئن باشید که بطری شیشه ای کلاسیک را نیز در خانه در دسترس قرار می دهم.

من به وضوح در علاقه به Maybelline Fit Me تنها نیستم! بنیاد Matte & Poreless ، همانطور که گیرنده آن است جذابیت جایزه انتخاب خوانندگان 2020 و هنگامی که شما در نظر بگیرید که تمام آنچه که در بالا در مورد آن آوردم فقط با 8 دلار در دسترس است ، دلیل این امر آسان خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>