مو و آرایش ‘ادوارد قیچی دستان’ Timothée Chalamet بهترین ظاهر او است – عکس را ببینید

طبق معمول ، مسابقات Super Bowl در 7 فوریه اتفاقات زیادی در حال انجام بود. نواری در یک مونوکینی شلوارک صورتی-نئونی. دریایی از کلون های کاملاً باند شده The Weeknd. اما چیزی که بیش از هر چیز توجه من را جلب کرد این بود … تیموتی چلامت؟ او قطعاً اولین کسی نیست که کسی انتظار داشته باشد در طول بزرگترین بازی فوتبال سال (یا هر بازی فوتبال ، بیایید صادق باشیم) ظاهر شود ، اما این کار را کرد – به طور کامل ادوارد دست قیچی لباس ، کامل با موهای وحشی ، تیره و آرایش کم رنگ و جهنمی.

Chalamet در واقع نبود در سوپر کاسه. در عوض ، او در تبلیغات کادیلاک ظاهر شد ، مضمون کلاسیک تیم برتون و هیچ کس جز خود وینونا رایدر نبود. من را اشتباه نگیرید ، موارد کمی وجود دارد که من بیشتر از این که شرکت ها از نوستالژی شخصی من برای فروش چیزهای من استفاده می کنند متنفرم (و من آنها را دوست دارم ادوارد دست قیچی، بنابراین این تبلیغات به ویژه عمیق بود) من همچنین عضو ارتش طرفداران پرستش Chalamet نیستم ، با این حال ، دروغ نمی گویم. Timothée Scissorhands به نظر می رسد.

این حالت مو و آرایش تقریباً به اندازه فیلم نیست ، با موهای مشکی برجسته ، لبه دار و رنگی کاملاً زخمی. این تبلیغات به سادگی از مواردی که Chalamet در حال کار با آن است استفاده می کند: یک تار موی قهوه ای ، بلند تا چانه ، پوست رنگ پریده ، محافل برجسته زیر چشم و ظاهر کلی بیماری ضعف.

کادیلاک صرفاً به این سeringال پاسخ می دهد که اگر ادوارد قیچی اگر به هنرستان برود ، دود زنجیر کند و خیلی به بخش لذت بپردازد ، چه شکلی خواهد بود. میدونی چیه؟ من عصبانی نخواهم شد اگر او فقط همیشه اینگونه به نظر برسد. تیموتی ، اگر این را می خوانید (او اینجا نیست بلکه با من همراه است) ، من کاملا انتظار دارم که این خط و خط چشم نامرتب در اولین فیلم بعدی شما ظاهر شود. آنها قطعاً بهتر از سبیل هستند. متشکرم.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش و آرایش افراد مشهور:


اکنون ، برنامه روزانه زیبایی یک میزبان تلویزیون را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>