موهای مس بزرگترین روند رنگ موی تیک توک در حال حاضر است | نکات تخصصی

مس نیز به بافت مو محدود نمی شود. در اوایل سال جاری ، دیزی هنسون ، آرایشگر و رنگ آمیزی گفت جذابیت او در حال دیدن بسیاری از افراد با موهای لاغر ، موج دار یا دارای بافت آفریقایی است که به این رنگ گران می شوند. اجازه دهید Afro با شکوه و زیبای SZA ، شما را متقاعد کند. حتی می توانید به سبک های محافظ مورد علاقه خود مقداری مس نیز اضافه کنید.

SZA / اینستاگرام

به جای اینکه بخواهید سایه و عمق مناسب کارهای مسی را با رنگ چهره و زیر رنگ آن بفهمید ، کار را به کسی با چشمی آموزش دیده ، یا همان یک رنگ آمیزی حرفه ای بسپارید. آنها قادر خواهند بود اندازه گیری کنند که آیا شما باید از تنوع سردتر یا گرمتر استفاده کنید. Bodt خاطرنشان می کند (آنها همچنین رنگ چشم شما را نیز مورد توجه قرار می دهند.) كینر توصیه می كند كه برای قرار دادن موهای خود ، عکسهایی (یا نشان دادن رنگ آمیزی TikToks) را از موهای مسی به همراه داشته باشید.

با این حال ، اگر ترجیح می دهید این پروژه را در خانه انجام دهید ، “یک قانون خوب انتخاب این است [a shade of copper] Bodt می گوید که زیر و بوی آن مشابه پوست شماست. شاید بخواهید سایه های Good Dye Young’s Riot و Peach Fuzz را بررسی کنید. برایان اوکانر ، بنیانگذار و رنگ شناس ، برند اخیراً با جذابیت که اخیراً فروش آنها بسیار بالا رفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>