موهای سیارا به عنوان جهنم بلوند در جوایز BET 2021 | عکسها را ببینید

اجازه دهید صادقانه باشد: سیارا همیشه آن را روی فرش قرمز روشن می کند – و بابل بلوند روشن او جوایز 2021 BET از این قاعده مستثنی نبود.

خواننده و ترانه سرا با این برش کوتاه و کمی بافت به نمایش جایزه یکشنبه شب رسید. او به جای یک لباس مجلسی ، یک لباس بلند و جوراب شلواری مخروطی و چکمه هایی تا زانو انتخاب کرد تا مکمل برش لبه تیز و جدیدش باشد ، که تقریباً دو اینچ زیر خط فک او متوقف می شود.

ما همچنین کمی بافت را در سراسر این باب دوست داریم. گویی او فقط کمی کف در آن ریخته و اجازه می دهد تا در هوا خشک شود. سیارا غالباً با موهای بلوند بازی می کند ، اما ما دوست داریم که ریشه ها قهوه ای روشن تری دارند و در اینجا تیره و ریشه دار نیستند.

این برش در حدود دو اینچ زیر خط فک بریده شده اش متوقف می شود و صورت بی عیب او را تکمیل می کند. ما همچنین کمی بافت را در سراسر این باب دوست داریم. گویی او فقط کمی کف در آن ریخته و اجازه می دهد تا در هوا خشک شود. سیارا غالباً با موهای بلوند بازی می کند ، اما ما دوست داریم که ریشه ها قهوه ای روشن تری دارند و در اینجا تیره و ریشه دار نیستند.

در سال 2016 ، او با حاشیه ای بور و بلوند عسلی و دم اسبی پایین به جوایز موسیقی بیلبورد رسید که به نظر خیره کننده می رسید. وی در مهمانی اسکار Vanity Fair در سال 2020 ، او یک بندبند مخروطی بر روی لباس کارامل رنگ بافت خود قرار داد که با گذشت یک سال هنوز نمی توانیم آن را فراموش کنیم. در افتخارات NFL 2020 ، او رنگ پرید ، و با یک کلاه گیس بلند و گلگون ، به رنگ موهای صورتی پرید.

گتی ایماژ

در مورد آرایش در نمایش یکشنبه شب ، این یک ضربه کامل است ، عسل. هیچ نقطه ای روی پوست درخشان او بی نظیر به نظر نمی رسد. او سراغ چشم دودی تیره ای رفت که تضاد زیبایی با رنگ روشن مو دارد. بر روی لبهای او سایه ای خنثی و زیبا وجود دارد که اجازه می دهد امشب چشم و مو او مورد توجه قرار گیرند.

در مجموع ، خواننده “Level Up” یک منظره مطلق است که باید با این بچه بلوند تماشا کنید. ما مطمئن هستیم که ظاهر برای مدت طولانی وجود نخواهد داشت ، بنابراین ما امشب را برای لذت بردن از این سرویس مطلق Cici استفاده خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید داستان های مربوط به زیبایی 2021 BET Awards:


اکنون از روال یک اسنوبورد از ابتدا تا انتها لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>