موضوع داغ ، پالت سایه چشم با موضوع دلتنگی نوستالژیک را راه اندازی می کند – مشاهده عکس ها

زنجیره اجاره ویدیو که بسیاری از ما از کودکی به خاطر می آوریم ممکن است مرده و دیرباز باشد ، اما فیلم یا کتاب پرمخاطب ظاهراً برای همیشه به شکل آرایش زندگی می کند. Hot Topic ، همان خرده فروشی که قبلا Polly Pocket را تحویل داده بود ، دوستان، و بی سر و صدا خطوط زیبایی ، در حال حاضر مشتعل دیگری از نوستالژی مورد نیاز 1990s با یک پالت سایه چشم با موضوع نوارهای دوست داشتنی آبی و زرد VHS جوانان ما است.

بسته بندی بیرونی پالت به خودی خود بسیار شبیه یک نوار واقعی اجاره ای Blockbuster است که اگر نگاهی به آن در زاویه مناسب بیندازید ، ممکن است تصور کنید که این یکی واقعی است. اما در داخل 12 سایه سایه چشم مات به طور جدی زنده ، در رنگ های آبی ، زرد ، سبز ، سفید ، سیاه و خنثی نهفته است. با بلند خواندن نام آنها شما را به راهروهای دسته بندی شده در ژانر Blockbuster منتقل می کند: جدیدترین نسخه ها ، ماجراجویی ، کلاسیک ، درام ، خانوادگی ، علمی تخیلی ، کمدی ، فانتزی ، کارتون ، ترسناک ، اکشن ، تلویزیون.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک
حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>