موسس و رئیس L Brands Les Wexner ارتباط خود را با نام تجاری قطع می کند

تاجر میلیاردر و رئیس برجسته صاحب زیبایی و مد برای انتخاب مجدد در هیئت مدیره خود در ماه مه ایستادگی نخواهد کرد

L Brands ویکتوریا سکرت را در سال 1982 خریداری کرد / خارج از فروشگاه زیبایی و لباس زیر زنانه فروشگاه New Bond Street ، لندن

لس وکسنر

تاجر میلیاردر آمریکایی لس وکسنر روابط خود را با امپراطوری خرده فروشی که در سال 1963 تاسیس کرده است ، L Brands قطع کرده است.

صاحب ویکتوریا سکرت روز پنجشنبه اعلام کرد که رئیس ممتاز 83 ساله و همسرش ابیگیل برای انتخاب مجدد در هیئت مدیره خود در جلسه سهامداران مه 2021 ایستادگی نخواهند کرد.

وکسنر شروع به شل کردن قدرت در نیروگاه خرده فروشی خود در اوایل سال 2020 هنگامی که از سمت خود به عنوان مدیرعامل کناره گیری کرد ، جای خود را به آندرو مسلوو ، کارمند قدیمی بازوی L Brands ‘Bath & Body Works داد.

وکسنر گفت: “اکنون زمان ایده آل برای انتقال ابیگل و انتقال من از هیئت مدیره است.”

“من از اینکه برای اولین بار در سال 1963 درهای من را باز کرده ام ، بسیار افتخار می کنم که بخشی از زندگی بسیاری از همکاران و مشتریان بوده ام.”

در سال 1982 ، وکسنر ، با تجارت محدود خود در آن زمان (بعداً به مارك L تبدیل شد) ، ویكتوریا راز را خریداری كرد و در طول دهه 90 تجارت لباس زیر و زیبایی را به یك رقیب خرده فروشی قدرت رساند.

این گروه با بزرگترین سوپرمدل های تجاری ، باند فرودگاه ها را روشن و نمایش سالانه تلویزیونی را به نمایش گذاشتند.

اخیراً ، این گروه مورد علاقه مشتریان قرار گرفته است.

به دنبال کاهش بینندگان ، نمایشگاه مد ویکتوریا سکرت در سال 2019 لغو شد ، در حالی که در سال های اخیر تجارت داخلی آن برای جبران سود تلاش می کرد و باعث جدایی از مارک های L شد که انتظار می رود در ماه آگوست برگزار شود.

در همین حال ، رئیس وفاداری و نامزدی مسترکارد ، فرانسیس هوندال ، و دانیل لی ، مدیر طرفداران اتحادیه ملی بسکتبال ، به عنوان مدیران مستقل به هیئت مدیره پیوستند.

هیئت مدیره L Brands که اکنون از شش زن تشکیل شده است ، توسط سارا نش که در مارس سال گذشته این نقش را به عهده گرفت ، ادامه خواهد یافت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>