موزیک ویدیو Lil Nas X ‘Montero (با نام خود مرا صدا کن) بهترین موها و آرایش ها – عکس ها

صحنه بعدی به Lil Nas X می رسد که در حال صعود به سمت یک چهره پرنده است که می تواند به عنوان خدا یا یک فرشته تعبیر شود. اما ناگهان ، یک تیر از زمین بلند می شود و با درک آن ، تمام نگاه او تغییر می کند. اکنون ، هنگام رقصیدن بر روی میله ، به جهنم سقوط می کند ، بدن او خال کوبی می شود و او فقط بوکسورهای کالوین کلاین را می پوشد. موهای صورتی و قرمز داغ او به صورت چهار گره است که به سمت باسن او آویزان است. چندین موی کودک جمع شده ، حلقه می شوند و بر روی پیشانی او در جای خود قفل می شوند. چهره او به ظاهر برهنه است ، اما ناخن های سیاه و سفید او ظاهر شوم تر را کامل می کند.

یوتیوب

برای فینال بزرگ ، او قبل از اینکه او را بکشد گردنش را بکشد و تاج بافته شده را برای خود بگیرد تا به فرمانروای جهنم برود ، یک رقص حسی احساسی به شیطان می دهد. با پایان فیلم ، چشمانش می درخشد و بالهای سیاه از پشت او بیرون می آیند.

یوتیوب

به بیان ساده تر ، Lil Nas X کاری را انجام داد که باید انجام می داد. او درست پس از انتشار ویدئوی جدید ، نامه ای عاشقانه به خود 14 ساله خود به اشتراک گذاشت. او در مورد وعده هایی که در آن زمان داده بود نوشت که هرگز در انظار عمومی بیرون نیاید و همجنسگرایی خود را مخفی نگه دارد. او اعلام کرد اما اکنون آن زمان به پایان رسیده است.

در این نامه آمده است: “مردم عصبانی خواهند شد ، خواهند گفت که من یک دستور کار را فشار می دهم. اما حقیقت این است که ، من هستم.” “برنامه ای که باعث می شود مردم زندگی دیگران را کنار بگذارند و دیکته کنند که چه کسانی باید باشند.” خودم نمی توانستم بهتر بگویم کار خوب انجام شد ، مونترو.


بیشتر بخوانید داستان زیبایی ویدیو موسیقی:


حالا اجازه دهید آلیشیا کیز 10 دقیقه زیبایی خود را طی کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>