مواد چندکاره چگونه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شوند

با وجود مارک هایی که مایل به لیست های ساده INCI هستند ، فرمول دهنده ها به دنبال گزینه های سریع و آسان برای استفاده هستند و همه امیدوارند که یک یا دو دلار پس انداز کنند ، مواد چند منظوره هرگز گرمتر نبوده اند

مواد چند منظوره یا چند وظیفه ای – طبق تعریف ، یک ماده ترکیبی از دو ، سه یا حتی چهار نیاز اصلی برای فرمولاسیون – به مارک های زیبایی کمک می کند تا لیست مواد اولیه محصولات را در یک لحظه از هم جدا کنند ، جایی که فشارهای مالی با تمایل مصرف کننده به شفافیت بیشتر می شود بیشتر از هر زمان دیگری روی “پشت جعبه” تمرکز کنید.

یک فرمول ساز مستقل پیشرو به Cosmetics Business ، به شرط ناشناس ماندن ، می گوید: “یک ماده چند منظوره ، همانطور که از نامش پیداست ، بیش از یک هدف در یک ترکیب آرایشی دارد و برخی از آنها می توانند مزایای زیادی برای پوست ، مو یا هر دو داشته باشند.”

“به عنوان مثال ، در یک فرمول ، برخی از مواد معطر همچنین می توانند به عنوان یک ماده نگهدارنده عمل کنند ، برخی از امولسیفایرها به عنوان تثبیت کننده ها و همچنین غلیظ کننده عمل می کنند.

“بعنوان یک ماده فعال ، برخی از مواد تشکیل دهنده خاص طیف وسیعی از مزایا را شامل می شوند ، مانند کاهش چین و چروک ، درخشندگی ، استحکام و بلند کردن ، همه از یک ماده تشکیل دهنده.”

جالب توجه است ، اگرچه صنعت جهانی لوازم آرایشی و بهداشتی برای دور ماندن از مواد خارج از موجودی مواد آرایشی موجود در چین مقصر اصلی نوآوری شناخته شده است ، این فرمول می گوید ، این امر باعث تشویق اکتشاف بیشتر مواد آزمایش شده و آزمایش شده شده است ، که منجر به آشکار شدن تاکنون خواص ثانویه کشف نشده

“تمایل به مواد سازگار سازگار با چین منجر به آزمایش بیشتر اثر بر روی مواد شناخته شده و شناخته شده شده است که منجر به کشف بسیاری از اینها در واقع چند منظوره شده است.”

Fabrice Lefevre ، مدیر بازاریابی و نوآوری در زمینه زیبایی فعال در تامین کننده Givaudan ، چند منظوره بودن را به عنوان “یک معیار رقابت در صنعت ما” توصیف می کند.

وی می گوید: “این به تقاضای مارك ها برای منطقی كردن هزینه فرمول و بهینه سازی تعداد مواد سازگار پاسخ می دهد تا متناسب با زیبایی” تمیز “، شفافیت و روندهای كم مصرف باشد.”

لوفر اضافه می کند ، علاوه بر اینکه INCI “سبکی” را امکان پذیر می کند ، “همچنین راهی برای این علامت های تجاری است که نمونه کارهای اولیه خود را منطقی جلوه دهند”.

یکی دیگر از مزایای آن این است که “فرمول های زیبایی و مراقبت شخصی می توانند از نظر پارامترهای حیاتی مانند ویسکوزیته یا پایداری پیچیده و غالباً غیرقابل پیش بینی باشند” ، لیزا گاندولفی ، مدیر بازاریابی در اینولکس ، به Business Cosmetics Business می گوید. “مواد کمتری از نظر سازگاری می توانند طراحی فرمولاسیون جدید را آسان کنند.”

وی همچنین خاطر نشان می کند: “از نظر تجاری ، مواد چند فایده نسبت مطلوب و سود بیشتری را ایجاد می كنند.”

در همین حال ، سخنگوی توزیع کننده مواد تشکیل دهنده انگلستان ، آلفا شیمیایی ، همچنین مشاهده کرد که چند منظوره همچنین پردازش آسان ، صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در هزینه را برای فرمول سازان تسهیل می کند ، در حالی که کدگذاری کمتری به سیستم نیاز دارد – یک مزیت در هر صنعت!

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>