مواد فعال Provital ، Wonderage و Senseryn ، برنده جوایز BSB Innovation 2021 هستند

Provital بسیار خوشحال است که اعلام می کند که مواد فعال طبیعی Wonderage و Senseryn جایزه نوآوری BSB را دریافت کرده اند.

هیئت منصفه آژانس مشاوره آلمانی Wonderage فعال با پیر شدن (برنده جایزه اول در دسته Actives / Raw Raw) را به عنوان “رویکردی مدرن ، خلاقانه و امیدوار کننده برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون محصولات ضد پیری که از سلامت عاطفی پشتیبانی می کنند” تعریف کرد. .

Wonderage که از میوه Monk ، همچنین به عنوان میوه طول عمر شناخته می شود ، تعادل اپی ژنتیک پوست را ایجاد می کند تا درخشندگی طبیعی زنان بالغ را افزایش دهد ، و بر سلامتی عاطفی آنها تأثیر بگذارد ، عملکردی که با هوش مصنوعی اندازه گیری شد. یک ماده طبیعی کاملاً پیری با رویکرد جامع نگر که در شعار آن بیان شده است: زیبایی کلید خوشبختی نیست ، خوشبختی کلید زیبایی است.

علاوه بر این سنسرین دومین جایزه نوآوری BSB را در گروه مواد طبیعی / خام دریافت کرد. یک ماده فعال طبیعی که کیفیت زندگی پوست حساس و واکنش دهنده را با رویکرد علمی جدیدی بهبود می بخشد:

حواس ما از طریق فعال سازی گیرنده های حسی آن از سلامتی پوست ما مراقبت می کند. مکانیزم ابتکاری عمل که دست به دست یک منبع محلی و اخلاقی می رود تا به شفافیت و ادعاهای زیبایی ایمن پاسخ دهد. یک ماده فعال که هم برای پوست و هم برای کره زمین مهربان است.

از آنجا که ما اهمیت می دهیم ، ما مواد طبیعی قابل احترامی را برای کره زمین ایجاد می کنیم که احساسات مثبت را گسترش می دهد و به هر شخص اجازه می دهد تا راه خود را برای بیان زیبایی خود پیدا کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>