مهندس ارشد فرآیند – ویتامین ها ، مواد معدنی ، مکمل ها ، صمغ ها – منچستر – حقوق و دستمزد DOE

بسته جابجایی ارائه شده است

آیا شما سابقه علمی دارید؟

فرمول ها و مکمل های خود را می شناسید؟

آیا می خواهید به یکی از بزرگترین روندهای موجود بپیوندید؟

ما به دنبال یک مهندس فرآیند باتجربه در صنعت شیرینی سازی / مکمل هستیم که دانش گسترده ای در زمینه فرمولاسیون های صمغی و فرآیندهای تولید داشته باشد. نیاز به چندین فرمولاسیون صمغی غنی شده ، دستورالعمل های دسته بندی و ساخت.

یک کارخانه خانوادگی تولید کننده متخصص را راه اندازی می کند ، شما اولین کسی هستید که از طریق درب کار می کنید ، کارآیی و دانش در صنعت مکمل مهم است. ارائه رشد شگفت انگیز شغلی در کل شما وظیفه آموزش کارکنان را همزمان با رشد تیم و همچنین فرمولاسیون ، ایجاد و پالایش محصولات بر عهده شما خواهد داشت.

این یک فرصت خوب برای پیوستن به یک تولید کننده متخصص است که با استفاده از صنعت تغذیه وارد یکی از بزرگترین روندهای مصرف کننده می شوند. محدوده خارق العاده برای ادامه موفقیت در سراسر و یک زمان هیجان انگیز برای پیوستن به روند.

اگر احساس می کنید که تجربه لازم را دارید و این برای شما مناسب است ، لطفاً CV خود را برای James Button – مشاور ارشد استخدام ارسال کنید. [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در مورد درخواست خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>