من کرم منجمد Vue De Pulang را که ویروسی است در TikTok امتحان کردم | مرور

من یک مقدار ربع مرطوب کننده را روی پوست خود جمع کردم و گاو مقدس – خیلی سرد بود ، تقریباً آن را انداختم. خوشبختانه ، من این کار را نکردم و شروع کردم به آرامی مخلوط یخ زده را روی پوستم بمالم. فوراً پوست من بیدار شد گویی که یک لیوان آب ، یخ روی آن ریخته ام.

اما این مدت زیادی دوام نیاورد: ذرات یخ به سرعت در منافذ ذوب شدند و به من جلوه ای کاملاً براق بخشیدند. پایان کار پس از خشک شدن کمی نازک بود ، اما من از آن عصبانی نبودم. نوعی احساس آغازگر است. گفته شد ، اگرچه من از کرم منجمد قبل از خواب استفاده کردم ، اما فکر می کنم حرکت رو به جلو ، بهتر است به عنوان یک درمان صبحگاهی خنک برای کمک به بیدار شدن من ، و همچنین یک لایه پایه عالی قبل از ایجاد پایه استفاده شود.

تصویر محصول

کرم منجمد Vue De Pulang

اما اگر مرطوب کننده را فریز نکنم چه اتفاقی می افتد؟ بعد از خواندن چند مرور آنلاین ، متوجه شدم که بله ، می توانید از آن در دمای اتاق نیز استفاده کنید. با این حال ، بعد از صحبت با مونا گوهارا ، یک متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره مستقر در کانتیکت ، ممکن است از اینجا به بعد به نسخه منجمد بچسبم.

وی می گوید: “این احساس خنک فوایدی دارد ، به همین دلیل است که من اغلب به بیمارانم می گویم محصولات خود را در یخچال قرار دهند.” “این باعث پف کردن ، احساس خوب بودن ، طراوت بخشیدن می شود. به خیارهای سرد چشمانتان در آبگرم فکر کنید. این فقط به تجربه اضافه می کند.”

و او بسیار درست است. پوست من احساس شادابی ، نشاط و شادابی می کرد و صبح ها گونه های من کاملاً نرم و ملتهب به نظر می رسید – ناحیه ای که ممکن است در اثر شکستگی های اخیر بسیار قرمز شود. من حدس می زنم که بی خطر است بگویم که من از اینجا به بعد مطمئناً از کرم منجمد در برنامه خود استفاده می کنم. لیست مواد تشکیل دهنده ساده است ، احساس آن خوب است (به معنای واقعی کلمه) ، و با پوست حساس من خراب نمی شود – اگر از من بپرسید ، trifecta عالی است.

اگر می خواهید کرم منجمد Vue De Pulang را امتحان کنید ، می توانید هم اکنون آن را با پرداخت 17 دلار به سبد خرید آمازون خود اضافه کنید. هرگز نمی دانید ، ممکن است حتی بیش از آنکه عاشق همه چیزهای دیگری باشید که TikTok باعث شده است آن را بخرید ، آن را دوست داشته باشید.


نظرات بیشتر:


اکنون ، نحوه استفاده از کانسیلر را مانند یک آرایشگر بیاموزید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>