من سعی کردم ویروسی مدل موهای دهه 70 را از TikTok – عکس ها

گتی ایماژ / جیحان فوربس

اما تعجب نکردم. در حالی که من موهای زیادی دارم ، اما درست کردن این سبک با داشتن برش صحیح شروع می شود. میشل سلطان ، آرایشگر می گوید: “تنها راه کارایی واقعی این مدل مو ، شروع یک مدل موی لایه ای عالی است.” “برش پایه برای اطمینان از حمایت هر لایه از لایه زیر بسیار مهم است.”

او بخوانید ، مردم ، زیرا سلطان در حال انداختن سنگهای قیمتی است: “یک حاشیه پرده کلیدی در این ظاهر است ، بنابراین آرایشگر خود را وادار کنید که موهای چتری را بلندتر و سکسی تر از صورت نگه دارد.”

اگر می خواهید این سبک را ناخن بزنید دقیقا همانطور که هست ، از آرایشگر خود یک برش لایه لایه یا یک کفال نرم بخواهید – که هر دو مورد در حال حاضر روند رو به رشد دارند.

فلتیرن 1 اینچی طلای GHD روی زمینه سفید

در حالی که من و مالوری جید هر دو از یک فلتیرن برای ایجاد بافت استفاده می کردیم ، سلطان خاطرنشان می کند که اگر می خواهید این مهارت ها را امتحان کنید ، با برس گرد و سشوار نیز می توانید به این شکل برسید.

سلطان توضیح می دهد: “از عقب ، از یک برس گرد متوسط ​​یا بزرگ با سشوار استفاده کنید ، مطمئن شوید که نازل جریان هوا را به سمت پایین هدایت می کند. برس را دنبال کنید تا ساقه مو صاف شود و فرهای بشکه بزرگ ایجاد کنید.” “پس از اتمام هر بخش و در حالی که موهای شما هنوز گرم است ، قبل از رفتن به بخش بعدی ، از یک چسب بزرگ برای تنظیم و نگه داشتن مو استفاده کنید.”

مطمئن باشید که موهای خود را هدایت می کنید دور از صورت خود هنگام ایجاد فرها

گتی ایماژ

بعد از اینکه همه فرهای خود را درست کردید و آنها به حالت نشسته درآمده اند ، اسپری آن را با اسپری مو بزنید تا کمی جلوی آن گرفته شود. سلطان به اشتراک می گذارد: “هنگامی که موهای شما خنک شد ، دسته ها را کاملاً بردارید ، با استفاده از یک برس پر شده ، شکل را بهم نزدیک کنید.” “مطمئن شوید که به سمت پایین مسواک بزنید و انتهای آن را دور از صورت بکشید.”

پس از اتمام کار ، می توانید موهای خود را تکان دهید و فانتزی Studio 54 خود را زندگی کنید.

با مجوز از جیحان فوربس

پس چه چیزی یاد گرفتم؟ یکی ، اینکه بیش از یک روش برای انجام این سبک وجود دارد ، اما همچنین ، اگر می خواهید از یک روش خاص بیرون بیاید ، باید برای انجام آن مدل موی مناسبی داشته باشید. موهای من به شکل قلب شکسته می شود بنابراین ایده آل نیست ، ولی من احساس لعنت و لعنتی می کنم و قطعاً در آینده این سبک را دوباره امتحان خواهم کرد.


مدل موهای بیشتری برای انجام خودتان:


اکنون ، تمرین تمیز باله با الهام از باله را تماشا کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>