من روال زیبایی خود را براساس مراحل ماه تغییر دادم

وی گفت: “این زمان مناسب برای انجام بخار سریع صورت با کمپرس گرم و افزودن روغن یا کرم ارگانیک به پوست برای استفاده با غلتک صورت کوارتز گل رز است.” “این نه تنها به ترمیم و بهبود پوست کمک می کند ، بلکه باعث می شود احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید و اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.”

استاردوست توضیح داد که کوارتز گل رز بلوری است که با ونوس مرتبط است ، که حاکم سیاره Libra است (گرچه غلتک های صورت از هر نوع می توانند به افزایش گردش خون کمک کرده و تورم را به حداقل برسانند). در حالی که من هنوز غلتک ندارم ، من می توانم بقیه توصیه های او را انجام دهم ، و سعی کردم روی ترمیم و بهبود لوسیون ها و روغن ها تمرکز کنم. من روز را وقت گذاشتم و به استفاده از روغنهای مغذی (مورد علاقه من در حال حاضر سرم عمیق NOTO است) در قسمتهایی از بدن که معمولاً فراموش نمی کنم ، از جمله آرنج ، زانو و پاها تمرکز کردم.

سه شنبه ، 2 مارس تا پنجشنبه ، 4 مارس: ماه در عقرب

استارداست درباره این دوره زمانی خاص قبل از افزودن تذکر ، گفت: “زمان آن رسیده است که برنامه عادی خود را تغییر دهید ،” اینجا خیلی وحشی نشوید. ماه پخش کننده می خواهد این کار را راحت انجام دهیم. استفاده از یک محصول جدید توصیه می شود ، اما هیچ چیز اساسی نیست. “

خوشبختانه ، من فقط یک محصول جدید جالب از طریق نامه الکترونیکی دریافت کردم که برای من کمی جسورانه به نظر می رسید ، بدون اینکه خیلی شدید یا دائمی باشد. پس از یک سال تلاش برای تکمیل مانیکور در خانه (و عدم موفقیت) ، آماده پذیرش شکست بودم. Enter: ناخن های فشار داده شده Static Nails. ناخن های تقلبی و چسبنده مسلماً برای من چیزهای جدیدی بودند و من نگران بودم که از استفاده از آنها متنفر باشم – فکر کردم شاید احساس کنند مثل من نیستند ، یا اعمال آنها غیرممکن است (یا بدتر ، حذف آنها).

در نهایت ، من بهانه ای را برای فرصتی که به دست آورد خوشحالم. آنها احساس خوبی به من دادند و من صبح روز بعد از خواب بیدار شدم و نسبت به مدتی احساس اعتماد به نفس بیشتری کردم. من همچنین خوشحال شدم که بیش از یک مجموعه خریداری کردم ، زیرا در اواخر هفته با مجموعه دیگری به شکل و سبک دیگری آزمایش کردم ، که به من اعتماد به نفس دیگری بخشید.

جمعه ، 5 مارس: ماه ربع سوم یا ماه بالزامیک در قوس

اول از همه: آیا من یک پیتزا به نام “ماه بالزامیک” می خورم؟ بله ، بله معلوم می شود که یک ماه بالزامیک در واقع نمادی برای یک دوره بهبود است. برای من ، جمعه به یک روز شارژ و تمرکز مجدد تبدیل شد ، بنابراین این بررسی شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>