من بنیاد پودر معصوم جدید L’Oréal Paris را که ویروس شد در TikTok امتحان کردم | مرور

به تازگی ، بعد از اینکه به دلیل وجود ویروسی شدن ، دو محصول زیبایی که اکنون به محصولات زیبایی مراجعه کرده ام ، در TikTok پیدا کردم که خوب یکی ریمل مورد علاقه جدید من ، ریمل مایبلین نیویورک لش Sensational Sky High و دیگری کرم منجمد Vue De Pulang است. من همیشه مراقب چیزی هستم که بعد منفجر شود و – drumroll ، لطفا – آن است L’Oréal Paris’s Infallible 24H Fresh Wear Foundation in a Powder.

این پایه در کل زیبایی TikTok است و نتایج آن باورنکردنی است. افراد مبتلا به آکنه به نظر می رسد که در زندگی خود هرگز جوش نزده اند. و منافذ؟ ظاهراً وقتی از این مواد استفاده می کنید دیگر وجود ندارند. صادقانه بگویم ، من طرفدار پایه های پودر نیستم. من عاشق این هستم که صورتم را با یک پایه مایع با پوشش کامل نقاشی کنم و بگذارم به پوست من نفوذ کند. اما من هنوز مجبور شدم این پودر را یکی امتحان کنم زیرا سالها طرفدار بنیاد مایع معصوم L’Oréal Paris بوده ام.

این برند در ژانویه 2021 این بنیاد را کنار گذاشت و پس از ویروسی شدن ، در همه جا فروخته شد. نزدیک به دو ماه طول کشید ، اما من بالاخره دست به کار شدم. با دیدن اولین بار آن به صورت شخصی ، در مورد چند مورد تردید داشتم. برای مبتدیان ، همانطور که گفته شد ، من دوست دارم که پایه من کاملاً پوشیده باشد ، اما نه کیکی. من می خواهم شبیه یکی از فیلترهای اینستاگرام باشم که منافذ و لکه ها در آن پنهان شده است. بعد ، من نگران زمان سایش بودم – بله ، بسته بندی می گوید که 24 ساعت طول می کشد ، اما متوجه شدم که پودرها به اندازه مایعات به پوست نمی چسبند. با این حال ، صرف نظر از همه تردیدهای من ، مشتاق غواصی در آن بودم.

من کاری را که معمولاً برای آماده سازی پوستم برای هر نوع پایه دیگری انجام می دهم انجام دادم: شروع با یک آغازگر. (من از آغازگر صورت Cooling Melt Melt ELF لوازم آرایشی و بهداشتی ELF استفاده کردم زیرا مقرون به صرفه است و پس از خشک شدن جلوه ای زیبا و نرم دارد.) من دستگاه L’Oréal را باز کردم تا یک اسفنج مربع و یک آینه پیدا کنم ، که بسیار عالی است – لمس رفتن اسفنج خشک را داخل فرمول فشرده شده فرو کردم و فقط سراغش رفتم.

به گفته جیمی گرینبرگ ، آرایشگر ، اگر محصولی را در صورت خود گزاف گویی کنید یا بخورید ، جلوه ای طبیعی اما کمی از پوشش را به شما می دهد. بنابراین ، من از آن توصیه پیروی کردم و ناامید کننده نبود. من یک لایه یکنواخت در سرتاسر صورتم قرار دادم و – خوب ، بچه ها ، TikTok دوباره مرا فروخت. این بنیاد است واقعاً خوب

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>