من اولین اسکراب بدن فیل مست ، اسکراب شیر بادام کوفی قندی را امتحان کردم | مرور

همه کسانی که من را می شناسند می دانند که من عاشق خود برنزه شدن هستم ، و این بدان معنی است که من همیشه باید مطمئن شوم که پوست من بریده شده است. من دوست دارم از اسکراب بدن استفاده کنم تا اطمینان حاصل شود که تمام پوست های مرده بدون استفاده از رگه ها و بدون نقص بیشتر از بین می روند ، بنابراین من همیشه در جستجوی لایه بردارهای جدید برای انجام کار هستم. وقتی متوجه شدم یکی از مارک های مراقبت از پوست مورد علاقه من است ، فیل مست، یکی را راه اندازی می کرد ، بهتر است باور کنید من باید یکی از اولین کسانی باشم که سعی کردم اسکراب شیر بادام کوفی قندی.

این لایه بردار درست مثل اکثر اسکراب های بدن و با مقدار زیادی محصول برای راه اندازی در وان وجود دارد (به طور دقیق نه اونس مایع). وقتی اولین بار آن را باز کردم – دروغ نمی گویم – آنقدر محکم بود که مجبور شدم از پدرم بخواهم با استفاده از ابزاری از گاراژش مهر و موم کند. با این حال ، پس از باز شدن ، بلافاصله عاشق رایحه شدم – فکر کنید به محض این که باریستاها یک دسته تازه قهوه درست کنند ، وارد یک استارباکس شوید.

فیل مست برخی از مواد موثر و دوستدار پوست را در این ماده قرار داده است. این روغن با روغن دانه قهوه تهیه می شود ، که بوی خوشمزه را توضیح می دهد و به عنوان یک آنتی اکسیدان برای کاهش پوست ملتهب عمل می کند. همچنین شیر بادام برای رطوبت و همچنین دانه های قهوه پودر شده و عصاره شکر قهوه ای وجود دارد که طبق گفته شیمیدان لوازم آرایشی رون رابینسون ، اسکرابرهای بسیار ملایمی برای لایه برداری پوست حساس هستند.

این فرمول همچنین همراه با روغن هایی از میوه های عصاره میوه ، مارولا ، جوجوبا و نارگیل است که به گفته رابینسون نرم کنندگی باعث می شود بدن شما بسیار صاف و لطیف به نظر برسد.

من اسکراب را داخل دوش خود قرار دادم ، مقدار زیادی از درمان قهوه را به اندازه یک توپ گلف برداشتم و شروع به کار محصول روی پوست مرطوب کردم. این بافت مانند شکر قهوه ای غلیظ است که بهم می چسبد – نوعی شن و ماسه جنبشی. از کف دستم استفاده کردم تا محصول را با حرکات دورانی درون پوست خود فرو بردم ، از پاهایم شروع کردم و تا گردنم کار می کردم.

تصویر ممکن است حاوی: متن ، کارت ویزیت و کاغذ باشد

اسکراب شیر بادام کوفی قندی قورباغه

اسکراب شیر بادام کوفی قندی به معنای واقعی کلمه ذوب شده به پوست من نه تنها بعد از استفاده از آن احساس فوق العاده نرم کردم ، بلکه تمام بدنم براق شد. همه پوست های مرده قابل مشاهده از بین رفته بودند ، و کره تن بدن جزیره بهشت ​​من؟ این مانند یک رویا اعمال می شود: هیچ رگه ای وجود ندارد ، فقط یک برنامه یکنواخت و نرم است.

من شخصاً سه بار در هفته از این اسکراب استفاده می کنم زیرا این همان چیزی است که متخصصان پوست توصیه می کنند و مهم است که در این کار زیاده روی نکنید. جوشوا زایچنر ، مدیر تحقیقات زیبایی و زیبایی در پوست در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک ، قبلاً گفت: “بیش از حد لایه برداری کنید و احتمالاً ترک های کوچکی در سد پوست ایجاد می کنید که منجر به از بین رفتن میزان آبرسانی و التهاب می شود.” جذابیت.

همینطور که گفته شد ، فیل مست ، دوباره این کار را کردی. اسکراب شیر بادام Sugared Koffie یک انتخاب عالی برای اطمینان از این است که پوست شما همیشه احساس مرطوب ، بدون پوسته پوسته و مانند پوست دلفین است.

اسکراب شیر بادام قندی قهوه ای فیل Drunk 28 دلار است و هم اکنون در سایت sephora.com موجود است.


نظرات بیشتر:


اکنون ، نحوه استفاده از کانسیلر را مانند یک آرایشگر بیاموزید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>