من از ملانوما جان سالم به در بردم – در اینجا نحوه محافظت از پوست در برابر آفتاب آورده شده است

این داستان بخشی از است راهنمای Survivor، سریالی در مورد تأثیر ملانوم از طریق زیبایی و مراقبت از خود.

شما در طول زندگی خود بارها و بارها این سخنرانی را در مورد محافظت در برابر آفتاب از زبان والدین ، ​​رسانه های اجتماعی ، متخصصان پوست و حتی ما شنیده اید جذابیت کارمندان – و با دلیل خوبی. در واقع محافظت از خود در برابر اشعه UVA و UVB می تواند از آفتاب سوختگی دردناک ، خطوط ریز ، رنگدانه های زیاد و موارد دیگر جلوگیری کند. با این حال ، یک هدف اساسی برای محافظت در برابر آفتاب وجود دارد که تقریباً به اندازه کافی مورد بحث قرار نمی گیرد: پیشگیری از سرطان پوست ، به ویژه ملانوم ، کشنده ترین نوع سرطان پوست.

همانطور که متخصصان پوست به شما می گویند ، محدود کردن قرار گرفتن در معرض آفتاب و انجام سایر اقدامات محافظتی مانند استفاده روزانه از ضد آفتاب می تواند خطر ملانوما را کاهش دهد ، صرف نظر از سن و سابقه. “سرطان پوست بسیار منحصر به فرد است [type of] سرطان ، زیرا ما دقیقاً می دانیم که چه عواملی باعث ایجاد آن می شود – اشعه ماورا بنفش خورشید – و می توانیم در معرض آفتاب قرار بگیریم “، الیزابت هیل ، متخصص پوست در شهر نیویورک و معاون ارشد بنیاد سرطان پوست ، قبلاً گفت جذابیت.

افرادی که از ملانوما جان سالم به در برده اند ، شما را وادار به انجام چنین کاری می کنند. در زیر ، ما با پنج بازمانده از ملانوما در مورد برنامه های محافظت از آفتاب در حال حاضر صحبت می کنیم ، که موارد بسیار دیگری از استفاده از ضد آفتاب هنگام بیرون بودن است. اگر به توصیه هایی برای لباس های محافظت در برابر اشعه ماورا UV بنفش ، نکاتی برای جلوگیری از اشعه آفتاب یا آرایش برنز که شما را از تخت برنزه دور می کند ، نیاز دارید ، این جنگنده های ملانوم را پوشانده اید.

لیا آدامز ، در 26 سالگی تشخیص داده شد

با مجوز از لیا آدامز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>