ملیسا باررا به عنوان دومین سفیر تجاری کلینیک منصوب شد

بازیگر مکزیکی به عنوان بخشی از ترکیب سفیر صمیمی به امیلیا کلارک ، ستاره سریال «بازی تاج و تخت» پیوست

بازیگر مکزیکی و ستاره موزیکال آیندهدر ارتفاعات، ملیسا باررا ، به عنوان دومین سفیر تجاری کلینیک معرفی شده است.

به عنوان بخشی از تیم ، Barrera صدای خود را به تلاش های Clinique در زمینه بازاریابی در سراسر جهان اعطا می کند ، که از اواخر سال جاری به عنوان نماینده این برند در اولین خلاقیت خود ارائه می شود.

خواننده و رقصنده ، که انتظار می رود درام زنده ماندن جدید Netflix را به عنوان خط برتر معرفی کند نفس کشیدن، می پیوندد بازی تاج و تخت ستاره Emilia Clark که در ژانویه سال گذشته به عنوان اولین سفیر مارک تجاری Estée Lauder نامگذاری شد ، به عنوان بخشی از تیم صمیمی نمایندگان این شرکت است.

الیزابت مولان ، مدیر جهانی خلاقیت کلینیک ، گفت: “ما می خواهیم افراد ذاتاً چیزی بیش از چهره های زیبا و سر صحبت داشته باشند.”

“ما بلافاصله فهمیدیم که هوش و علاقه ملیسا از آنچه او را بسیار زیبا می کند جدا نشدنی است.”

با این وجود کلینیک ، علیرغم صرفاً اطرافیان متوسط ​​سفرا ، در مقایسه با سایر مارک های زیبایی ، با همکاری تجاری بیگانه نیست.

در سال 2016 ، لنا دانهام ، بازیگر و نویسنده آمریکایی ، در یک پادکست برای او با این برند همکاری کرد زنان ساعت سری ، که در آن او رئیس جمهور جهانی نام تجاری Clinique ، جین لودر پیوست.

لویسون وود ، کاوشگر و عکاس نیز در همان سال با Clinique For Men همکاری کرد تا از مردان “واقعی” در کمپین #BehindThe Face خود تجلیل کند.

باررا در مورد نقش جدید خود ، اضافه کرد: “من خوشحالم که سفیر جهانی جدید کلینیک هستم ، یک مارک برجسته که زنان خانواده ام برای چندین نسل دوست داشتند.

“من به عنوان یک دوست مراقبت از پوست ، از کشف کلینیک امروزی لذت می برم ، به خصوص به این دلیل که محصولات آنها همه برای پوست – حتی آرایش – مفید هستند.

“اما کلینیک چیزی فراتر از محصولات زیبایی است ، من افتخار می کنم که بخشی از مارکی هستم که در درجه اول توسط زنان هدایت می شود. من همچنین بسیار افتخار می کنم که اولین لاتین نمایندگی این برند در سطح جهانی هستم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>