ملزومات برتر آرایش مرده Mortuary و مدیران تشییع جنازه | بررسی ها

مرگ به دلایل زیادی مرا وحشت زده می کند. احتمالاً می توانید جای خالی را با ترس از خود پر کنید. مرتهن در TikTok در تلاشند تا این ترس را برطرف کنند و دانش و درک حرفه خود را جایگزین آن کنند. مرتبا و مدیران تشییع جنازه با تسلط بر آناتومی ، مجسمه سازی و آرایش هنری انسان ، مردم را برای آخرین لحظات بالای زمین آماده می کنند.

برخی به سادگی تجارت خود را صدا می زنند: مراقبت از مرگ یا مراقبت پس از مرگ. ما دوست داریم آن را صدا کنیم آرایش مرده. در صنعت ، این هنر به عنوان هنرهای ترمیمی شناخته می شود ، که می تواند به عنوان “مراقبت از مرحوم برای بازسازی شکل و رنگ طبیعی” تعریف شود ، “هدر تیلور ، که در یک خانه تدفین کار می کند و به آموزش مجسمه سازی و آرایش ترمیمی کمک می کند ، می گوید کلاس هنر در انستیتوی علوم مرگبار پیتسبورگ.

تیلور می گوید ، گرچه شرکت های شیمیایی مومیایی کننده به طور خاص برای استفاده پس از مرگ آرایش می کنند ، اما بسیاری از پزشکان ترجیح می دهند که به لوازم آرایشی بدون نسخه مراجعه کنند. وی اضافه می کند: “صنعت تشییع جنازه بسیار طاقت فرسا است ، بنابراین شما ممکن است اغلب نیاز به پیدا کردن سایه یا لحن مطابق با یک داروخانه محلی داشته باشید.”

به خصوص ، آیلین هولیس ، یکی از مدیران مراسم تشییع جنازه ، هنگام زیبایی بخشیدن به مرحوم قبل از بازدید در خانه تشییع جنازه هالیس در سیراکیوز ، نیویورک ، طرفدار محصولات گلوسیه است. این افشاگری باعث تعجب من شد که سایر متخصصین آرایش می توانند هنگام کار خود را در کیت خود نگه دارند. به نظر می رسد ، آنها به محصولی قسم می خورند که ما دوست داریم خود را با آنها تزئین کنیم در حالی که خون هنوز به طور فعال در بدن ما جریان دارد. خوب ، ممکن است برای یک ثانیه بیش از حد بیمارگونه شده باشد.

تیلور اطمینان می دهد که درگذشتگان در تمام مدت حضورشان در خانه تدفین با وقار و احترام رفتار می شوند ، “تا آخرین اسپری تنظیم شده برای خداحافظی آخر آنها” به طور معمول ، او آرایش خود را بر اساس عکسی که عزیزان متوفی به او داده اند ، انجام می دهد.

هولیس حتی می گوید جذابیت او می گوید که او اغلب قبل از قرار دادن آن در تابوت ، آرایش آرایش را با محصولاتی از کیسه آرایش انجام می دهد ، بنابراین “آنها می توانند آرایش خود را در زندگی پس از مرگ داشته باشند”.

اما هنگامی که وسایل شخصی آنها در اختیار او قرار نگرفت ، هولیس با Glossier و سایر کالاهایی که از آرایش خود تهیه کرده است ، می رود. به اسکرول ادامه دهید تا موارد ضروری او ، و همچنین تیلور و سایر پزشکان در سراسر آمریکا را دریابید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>