معرفی حامیان مالی اصلی Cosmetics Business Live

این رویداد یک هفته ای با همکاری eBay در تاریخ 10-14 مه 2021 برگزار می شود

در تاریخ 10 تا 14 مه ، شرکت Cosmetics Business Live یک بستر آنلاین برای خرده فروشان ، مارک ها ، تولیدکنندگان و تامین کنندگان فراهم می کند تا برای یافتن محصولات جدید ، کشف آخرین روندها ، به اشتراک گذاشتن دانش و ایجاد ارتباطات با کیفیت دور هم جمع شوند.

با تقسیم شدن به دو جریان حق بیمه و ورود ، این رویداد یک هفته ای نوید می دهد که نمایندگان نمای کلی صنعت را برای نمایندگان فراهم می کنند تا برای سال 2021 و بعد از آن آماده شوند.

تجارت لوازم آرایشی خوشحال است که سه نفر از حامیان مالی رویداد را معرفی می کند ، که همچنین هرکدام میزبانی یک ارائه را در جریان ورودی دارند.

آزمایش پیشگامان

حامی اصلی جریان نظارتی در روز چهارشنبه 12 مه Labskin است ، متخصصانی که در آزمایش محصولات مراقبت از پوست پیشگام هستند.

روش پیشگامانه Labskin در شبیه سازی میکروبیوم پوست بیمار و پیوند آن بر روی پوست انسان معادل Labskin امکان آزمایش گسترده ای را فراهم می کند که دیگر نیازی به اقدامات تهاجمی روی بیماران نیست.

رئیس فروش ، اریک کلارک ، برای ورود به مرحله مجازی در جریان ورود ، برای ارائه سخنرانی با عنوان “معرفی Skin Trust Club: مراقبت از پوست شخصی بر اساس علم”.تولید کننده محصول

تولید کننده کالاهای مصرفی ، Catalent ، اصلی ترین حامی جریان بسته بندی در روز پنجشنبه 13 مه است.

Catalent بیش از 85 سال تجربه و تخصص در زمینه تولید فرمول و دوز جامد سافتگل ، محلول سریع و خوراکی برای بازارهای مکمل های غذایی و زیبایی بدون نسخه دارد.

با بسیاری از اشکال نوآورانه ، اثبات شده ، متنوع و متناسب با مصرف دوز مصرف کننده و تخصص پیشرفته و تولید تجاری ، Catalent به تمایز و رشد مارک ها کمک می کند تا محصولات بهتر بتوانند سریعتر به بازار عرضه شوند.استاد بازاریابی

حمایت از جریان خرده فروشی که روز جمعه 14 مه برگزار می شود ، داش هادسون است.

مهمترین شرکتهای دنیا از Dash Hudson برای ایجاد و به اشتراک گذاری عکسها و فیلمهایی که مردم به آنها اهمیت می دهند استفاده می کنند.

داش هادسون با توانمند سازی مارک های تجاری برای پیش بینی عملکرد عکس ها و فیلم ها ، تجزیه و تحلیل روندها و تسریع در رشد برندها از طریق کانالهای بازاریابی بصری و تجارت الکترونیکی ، آن را به سطح بعدی می رساند.

با الیز نگوبی ، مدیر رشد بین المللی داش هادسون ، همراه باشید تا در ارائه خود با عنوان “ظهور تجارت اجتماعی در لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت شخصی “.

کارشناسان بازار آنلاین

Labskin ، Catalent و Dash Hudson به شریک رویداد eBay پیوستند ، در میان دیگران ، که در طول رویداد در بازارهای آنلاین حضور خواهند داشت.

در طول این رویداد ، eBay آماده خواهد بود تا در مورد نیازهای شما و چگونگی پیوستن به مرکز خرده فروشی آنلاین با شما صحبت کند. فقط به صفحه غرفه دار آنها بروید و یک جلسه 1-1 را رزرو کنید.

یا می توانید برای مشاوره در حین “خرید برای فروش: اصول اولیه مارک های سهام” در بخش حق بیمه در 14:40 بعد از ظهر (GMT) در تاریخ 14 مه ، به هلن ریلی ، مدیر لوکس و سبک زندگی eBay بپیوندید.

بعلاوه ، هلن رایلی با حضور آلیس وینتر ، مدیر گروه بهداشت و زیبایی در eBay ، برای ارائه 20 دقیقه خود ، به صورت رایگان برای شرکت در این مراسم ، در 14 مه ، به eBay پیوست.

لیست کامل غرفه داران را در اینجا مشاهده کنید.

فضاهای غرفه دار محدود – امروز با ما تماس بگیرید

فضای محدودی برای حضور غرفه داران جدید در این رویداد باقی مانده است.

اگر به حمایت مالی و فرصت های نمایشگاه علاقه مند هستید ، با Trystan Hurley به آدرس [email protected] تماس بگیرید یا با +44 (0) 207 193 6690 تماس بگیرید.

جای خود را ایمن کنید

فرصت مکالمه مستقیم با رهبران بازار آنلاین جهانی را از دست ندهید ، امروز بلیط خود را ایمن کنید.

تخفیف برای مشترکین تجارت آرایشی در دسترس است.

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>