معاملات عطر Inter Parfums و Salvatore Ferragamo با هش کردن

دارنده پروانه عطر قصد دارد تجارت زیبایی را به ارتفاعات جدید جهانی برساند

شرکت عطرها و دارنده مجوز برای Kate Spade و Jimmy Choo ، Inter Parfums اعلام کرده است که در حال مذاکره در مورد یک معامله منحصر به فرد عطر با Salvatore Ferragamo است.

در صورت انجام معامله ، دارنده پروانه شرکت که شرکت فرعی آن شرکت اینترپارفومس است ، قصد دارد ضمن حفظ ارزش ها و میراث ایتالیایی ، تجارت زیبایی این برند را رونق بخشد.

Inter Parfums همچنین از حضور جهانی خود برای گسترش توزیع سالواتوره فراگامو استفاده خواهد کرد.

این خانه عطر و مد ایتالیا حدود 30 خلاقیت زیبایی را برای مردان و زنان در سراسر عطر و محصولات بدن و همچنین رایحه های خانگی در کارنامه خود دارد.

این اطلاعیه در پی سه ماهه موفقیت آمیز دیگری برای دارنده پروانه فرانسوی است ، که در خلال فروش خالص خود تقریباً 40٪ طی سه ماه منتهی به 31 مارس 2021 ، در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020 افزایش یافته است.

این همچنین با فروش خالص به 198.5 میلیون دلار افزایش 11 درصدی نسبت به نتایج سال 2019 داشته است که طبق گفته رئیس و مدیر عامل شرکت ژان مادر ، نسبت به نتایج سال گذشته قابل توجه تر است.

وی گفت: “مقایسه با سه ماهه اول سال گذشته به دلیل شیوع ویروس Covid-19 و بسته شدن همزمان و محدودیت های اعمال شده در سراسر جهان معنادار نیست.”

“همانطور که در بالا نشان داده شد ، فروش سه ماهه اول 2021 به مراتب بیش از سه ماهه اول قبل از همه گیری بود ، همانطور که تمام اقدامات سودآوری نیز انجام شد.

“تجارت ما به ویژه در مناطقی که قفل قفل برداشته شده است ، فروشگاه ها بازگشایی شده و زندگی به استانداردهای تقریباً پیش از همه گیری ، به ویژه آمریکای شمالی و آسیا ، برگشته است که فروش ما به ترتیب 56٪ و 34٪ افزایش یافته است.”

این ارقام به دنبال افزایش درآمد ناگهانی Inter Parfums برای سه ماه منتهی به 31 دسامبر است.

برای Q4 2020 ، با وجود عدم راه اندازی جدید برای مارک های تجاری آن ، درآمد 80٪ خیره کننده است.

فروش خالص در اروپا و ایالات متحده بیش از 8٪ بود. قوی ترین سه ماهه چهارم شرکت تا به امروز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>