مطالعه نشان می دهد که Horphag Researchs Pycnogenol رطوبت و خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ می کند

تحقیقات جدید منتشر شده بر اساس چندین دهه علمی اثبات شده فواید گسترده Pycnogenol ، یک آنتی اکسیدان طبیعی برای سلامت پوست را نشان می دهد

درست به موقع تابستان ، محققان دریافته اند که چطور ماده فوق العاده آنتی اکسیدان Pycnogenol می تواند پوست شما را از تغییرات فصلی و فشارهای محیطی محافظت کند.

یک مطالعه متقاطع جدید ، تصادفی ، دو سو کور ، کنترل شده با دارونما نشان می دهد که مکمل روزانه با عصاره پوست کاج دریایی Pycnogenol فرانسه ممکن است به حفظ قابل توجهی در هیدراتاسیون پوست ، افزایش کشش پوست و تقویت عملکرد مانع پوست برای افرادی که در معرض محیط شهری قرار دارند ، کمک کند. آلودگی و همچنین تغییرات دما و رطوبت فصلی.

علاوه بر این ، مطالعه نشان داد که پیکنوژنول باعث افزایش روشنایی پوست در هنگام تغییرات فصلی هنگام ظهور لکه های تیره می شود.

“بنابراین بسیاری از ما در تابستان امسال منتظر لذت بردن از خارج از منزل پس از یک زمستان وحشیانه و یک سال همه گیر طولانی هستیم. من شخصاً نمی توانم منتظر بمانم تا بیرون باشم ، و این بدان معناست که ما باید در محافظت از پوست خود در برابر گرما ، رطوبت ، تابش خورشید و آلودگی فعال باشیم. “

“این مطالعه جدید نشان می دهد که مکمل روزانه با Pycnogenol باعث خسارت به عوامل استرس زای محیط می شود و عملکرد سد های پوستی را بهبود می بخشد ، حتی در صورت قرار گرفتن در شرایط سخت.”

منتشر شده در فیزیولوژی فارماکولوژی پوست، این مطالعه 76 شرکت کننده را مورد آزمایش قرار داد که 57 نفر آنها زن بودند و میانگین سنی آنها 41 سال بود. گروه آزمون شامل کارگرانی بود که ساعتهای طولانی را در خارج از کشور در پکن چین گذرانده و در معرض آلودگی هوای شهری و استرس محیطی و همچنین فصلی بودند. تغییرات دما و رطوبت از آوریل تا نوامبر.

دو گروه در این مطالعه آزمایش شدند: یک گروه verum و یک گروه دارونما. در طی 12 هفته اول ، از آوریل تا ژوئیه ، فصل بارندگی ، گروه وروم به صورت خوراکی با 100 میلی گرم پیکنوژنول روزانه مصرف می شود. بعد از یک دوره شستشوی 1 هفته ای ، شرکت کنندگان از یک ویروس به دارونما منتقل شدند و بالعکس برای یک دوره مطالعه 12 هفته ای دیگر از یک دوره خشک پاییزی.

محققان با استفاده از دستگاه رطوبت پوست قرنیه سنج میزان رطوبت پوست شرکت کنندگان را اندازه گیری کردند. از دست دادن آب ترانسپیدرمال (TEWL) با استفاده از Tewameter ، و انعطاف پذیری پوست با دستگاه Cutometer اندازه گیری شد.

نتایج نشان داد که مکمل خوراکی روزانه با 100 میلی گرم پیکنوژنول به مدت 12 هفته از آوریل تا ژوئیه ، در طول فصل مرطوب ، بهبود چشمگیری در نگرانی های پوستی قابل توجه ایجاد می کند ، از جمله:

  • 7٪ بهبود در قابلیت ارتجاعی پوست (در مقابل 0.1٪ افزایش در گروه دارونما)
  • 7٪ بهبود در سفتی پوست (در مقابل 0.3٪ کاهش در گروه دارونما).

علاوه بر این ، در طول فاز 2 ، از ژوئیه تا اکتبر ، در طول فصل خشک ، مکمل خوراکی روزانه با 100 میلی گرم Pycnogenol نشان داد:

  • 13.8٪ افزایش روشنایی پوست (در مقابل 0.8٪ کاهش در گروه دارونما)
  • 14٪ در کاهش آب transepidermal (TEWL) کاهش یافته است ، که نشان دهنده بهبود قابل توجه عملکرد سد پوست است (در مقابل 4.5٪ افزایش در گروه دارونما)
  • 3.3٪ کاهش رطوبت پوست (در مقابل 14٪ کاهش در گروه دارونما)
  • 13٪ بهبود در کشش پوست (در مقابل 0.7٪ افزایش در گروه دارونما)
  • 13٪ بهبود در سفتی پوست (در مقابل 0.3٪ افزایش در گروه دارونما).

این با تحقیقات قبلی که توانایی منحصر به فرد Pycnogenol در تقویت تولید کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست را اثبات کرده است ، موافق است.

در واقع ، در یک مطالعه بالینی Pycnogenol افزایش 44٪ سطح سنتاز هیالورونیک اسید را نشان داد. سنتاز هیالورونیک اسید منبع طبیعی اسید هیالورونیک متصل به آب در درم است.

دکتر Pescatore گفت: “Pycnogenol یک کاتالوگ تحقیقاتی عمیق برای سلامت پوست دارد و این مطالعه با تکیه بر چندین دهه دانش موجود نشان می دهد که مکمل خوراکی با Pycnogenol می تواند تفاوت چشمگیری در سلامت پوست و ظاهر حتی در شرایط سخت محیطی ایجاد کند.” .

در این مطالعه ، محققان نتیجه گرفتند که این تحقیق “به شدت نشان می دهد افرادی که در معرض استرس محیطی زیادی قرار دارند از مصرف منظم پیکنوژنول بهره مند خواهند شد.”

نویسندگان پیشنهاد می کنند که مصرف خوراکی Pycnogenol ممکن است یک استراتژی آسان برای استفاده باشد ، که می تواند برای نفع پوست انسان در افرادی که در یک محیط شهری زندگی می کنند استفاده شود.

“من به عنوان یک پزشک ، به طور معمول با بیماران در مورد اهمیت محافظت از پوست آنها در طول سال صحبت می کنم. من به طور مرتب Pycnogenol® را توصیه می کنم و این مطالعه دلیل آن را تقویت می کند. ”

این مطالعه بر اساس مجموعه ای از تحقیقات بالینی است که از مزایای Pycnogenol به عنوان یک ماده ضد التهاب و آنتی اکسیدان طبیعی پشتیبانی می کند. برای بررسی تحقیقات بالینی و اطلاعات بیشتر در مورد Pycnogenol ، به سایت www.pycnogenol.com مراجعه کنید.

پیکنوژنول در بیش از 1000 مکمل غذایی و محصولات بهداشتی در سراسر جهان موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>