مصرف کنندگان با رفتن به خرید آنلاین بیشتر احتمال خرید مواد ارگانیک را دارند

نهاد صدور گواهینامه انجمن خاک می گوید بازار محصولات ارگانیک و طبیعی دارای گواهینامه در سال 2020 13 درصد رشد کرده است

سازمان صدور گواهینامه ارگانیک انگلستان ، انجمن خاک ، تأثیر مثبتی را که همه گیر در خرید کالاهای آلی زیبایی داشته است ، نشان داد.

28٪ از مصرف کنندگان گفتند که حرکت به سمت خرید آنلاین با توجه به قفل شدن محصولات Covid باعث می شود که آنها احتمال خرید محصولات ارگانیک زیبایی و رفاه را داشته باشند.

علاوه بر این ، نیمی از مصرف كنندگانی كه قبلاً اقلام آرایشی و بهداشتی ارگانیك خریده اند ، اظهار كردند كه این بیماری همه گیر احتمال خرید این محصولات را برای آنها بیشتر كرده است.

داده ها ، در اواخر سال 2020 به عنوان بخشی از انجمن خاک جمع آوری شده است 2021 گزارش بازار آرایشی و بهداشتی ارگانیک، نشان داد که بازار محصولات ارگانیک و طبیعی سال گذشته با رشد بیش از 120 میلیون پوندی 13 درصد رشد کرده است.

COSMOS (که انجمن خاک بخشی از آن است) بزرگترین استاندارد جهانی برای آرایشی و بهداشتی ارگانیک و طبیعی دارای 40000 محصول و مواد مجاز است: 40٪ نسبت به سال قبل.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>