مصاحبه: میشل فان در مورد تأثیر و نحوه استفاده از آن

بااینکه [my YouTube channel] هنوز در حال رشد بود ، من می دانستم که برای همیشه دوام نخواهد داشت. باید برای آینده برنامه ریزی می کردم. می دانستم که سرانجام به سقفی می رسم.

جذابیت: تقریباً به نظر می رسد که شما وبلاگ نویسی زیبایی را اختراع کرده اید و سپس جعبه اشتراک زیبایی را اختراع کرده اید؟

فان: خوب ، Birchbox قبل از ایپسی وجود داشته است ، اما من حتی در مورد آن نمی دانستم. ایده من برای ایپسی از خرید در آسیا الهام گرفته شده است. در سال 2008 ، من در تایلند بودم و دیدم مردم علاقه مند به خرید نمونه های گران قیمت مراقبت از پوست هستند. در ایالات متحده می توانید از نیمی از بطری استفاده کنید و آن را به پیشخوان برگردانید و بگویید ، “من این را دوست نداشتم” ، اما در آسیا ، فروش نهایی آن است. جذاب بود و من فکر کردم ، روزی من شغلی را انجام می دهم که مردم می توانند نمونه هایی را خریداری کنند ، شاید در یک جعبه رمز و راز ، یا اینکه شما اشتراکی می پردازید و جای تعجب است. من آن موقع از Birchbox نمی دانستم ، اما بعضی اوقات لازم نیست اولین باشی. شما فقط باید اولین نفری باشید که این کار را به درستی انجام می دهد. یا این جمله فرانسوی وجود دارد: “بهتر است اول باشی تا دوم شوی.” نفر اول همه تحقیق و تحقیق را انجام می دهد ، و سپس شما از آن درس می گیرید و بهتر انجام می دهید.

بنابراین ، نه ، من اولین جعبه زیبایی اشتراک نبودم ، اما اولین نفری بودم که تأثیر خود را گرفتم و آن را به یک مدل تجاری پایدار تبدیل کردم. چون تأثیرگذار بودن اصلاً پایدار نیست. مردم به آنچه شما می گویید ، آنچه ایجاد می کنید اهمیت می دهند. اما سرانجام ، همانطور که گفتم ، شما به سقفی می رسید که ارتباط خود را از دست می دهید ، و اگر می خواهید دوباره ارتباط پیدا کنید ، باید خود را دوباره اختراع کنید ، و این کار را خیلی خوب انجام می دهید. متأسفانه خود را دوباره اختراع کنید به این معنی است که شما باید بلندتر باشید یا باید تکان دهنده تر باشید. این را می توانید با YouTube مشاهده کنید.

جذابیت: محصولات زیبایی بیشتر از گذشته در جهان وجود دارد. آیا ما در جرم بحرانی هستیم؟

فان: فکر کردم دو سال پیش به جرم حساس رسیدیم. این فقط در حال رشد و رشد است. نمی دانم چرخه ای تر است؟ شاید شاهد یک سقوط باشیم ، اما آونگ به طرف دیگر چرخش می کند. شاید برخی از مارک ها بگویند ، “شما می دانید چه ، ما در حال ویرایش پیشنهادات خود از 500 SKU به 100 SKU هستیم.” من می توانم مارک هایی را ببینم که می خواهند پایدارتر باشند: “ما می خواهیم با ارائه محصول خود تعمق بیشتری داشته باشیم و فقط به دنبال این اهداف متحرک به نام روند نباشیم.” بنابراین من می توانم چنین اتفاقی را هم ببینم زیرا از نظر مالی برای تجارت منطقی است. من می توانم یک بازگشت را ببینم و سپس چرخه دوباره شروع می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>