مشهورترین محصولات زیبایی که انگلیس در طول قفل کالا خریداری کرده است ، مشخص شده است

هم اکنون بخرید ، خدمات بعدی را پرداخت کنید گزارش جدید Clearpay بیشترین خرید محصولات زیبایی را از طریق خدمات در سراسر شیوع در سال 2020 تا آوریل 2021 تأیید می کند

تعدادی از محصولات مراقبت از پوست از The Ordinary از نوع na بودند

از طریق آزمایش روال های جدید مراقبت از پوست یا آزمایش رنگهای پررنگ مو ، مصرف کنندگان زمان زیادی را برای به روزرسانی روال زیبایی خود در طول سال گذشته صرف کردند.

اکنون بخرید ، خدمات دیرتر بپردازید Clearpay به عنوان بخشی از گزارش روند و مد و زیبایی ، از محبوب ترین کالاهای خریداری شده در سال 2020 به دلیل قفل شدن استفاده کرده است.

از آنجا که در بیشتر 12 ماه گذشته سالن های مجبور به تعطیلی شدند ، موج مراقبت از مو افزایش یافت و مارک حرفه ای Olaplex برنده مشهور فروش بود.

شش مورد از محصولات Olaplex در بیشترین خریدهای محصولات زیبایی Clearpay در سال 2020 بیش از هر مارک دیگر یافت شد ، با شماره تلفن شماره 3 Olaplex شماره یک محصول زیبایی در سال منتهی به آوریل 2021.

بسته شامپو و نرم کننده Olaplex در جایگاه سوم قرار گرفت ، در حالی که بنیاد MAC Cosmetics ‘Studio Fix Fluid SPF 15 در جایگاه دوم قرار گرفت و رژ لب مات آن در رتبه پنجم قرار گرفت – روند کلی کاهش فروش رژ لب را به دست آورد.

Clearpay خاطرنشان کرد که در فروش محصولات آرایشی جسورانه مانند براق کننده لب نیز افزایش یافته است ، با فروش براق از محصولات LookFantastic و MAC از طریق Clearpay همه در حال افزایش است.

جای تعجب نیست که مراقبت از پوست در این گزارش بسیار دیده می شود. فرمول حمایت از آبرسانی Hyaluronic Acid 2٪ + B5 Hydration به عنوان محصول مراقبت از پوست بیشترین خرید از طریق Clearpay مشخص شد.

این یکی از چهار محصول معمولی بود که در بین 25 لیست برتر قرار گرفت. شرکت Naceinamide 10٪ + روی 1٪ ویتامین با مقاومت بالا و فرمول لکه های معدنی متعلق به شرکتهای Estée Lauder. عوامل مرطوب کننده طبیعی + HA و محلول کافئین 5٪ + EGCG از دیگر موارد مورد علاقه بودند.

جرالدین واری ، آینده نگر گرایش Clearpay ، با توجه به سال پیش رو ، پیش بینی می کند که رنگ های روشن و زرق و برق در میان روندهای برتر قرار گیرند.

وی گفت: “از پولک های میکرو گرفته تا مهره های روشن ، همه به دنبال ابراز شادی و امید هستند. انتظار می رود در محصولات زیبایی ما نیز براق ببینیم.”

“همراه با زرق و برق ، می توانید رنگ های روشن مانند نارنجی ، صورتی و قرمز را به کمد لباس ها و آرایش های انگلیسی ها وارد کنید. پس از یک قفل طولانی و زمستان غم انگیز ، مارک ها شروع به معرفی رنگ هایی می کنند که ابراز امیدواری می کنند ، خوش بینی و نوآوری برای خریداران.

“جنرال Z مطمئناً در این ابتکار خط مقدم خواهد بود ، زیرا آنها آمادگی دارند نوآوران مد در آینده باشند.”


25 محصول برتر سال 2020

 1. Olaplex ، شماره 3 موی مو
 2. لوازم آرایشی MAC ، پایه ثابت استودیو فیکس SPF 15
 3. بسته نرم افزاری Olaplex ، شامپو و نرم کننده
 4. فرمول نرمال ، هیالورونیک اسید 2٪ + B5 برای هیدراتاسیون
 5. لوازم آرایشی MAC ، رژ لب مات
 6. PIXI ، Glow Tonic
 7. فرمول معمولی ، نیاسینامید 10٪ + روی 1٪ با مقاومت بالا در ویتامین و لکه های معدنی
 8. لورا مرسیه ، پودر تنظیم شل شفاف
 9. آغازگر سیلیکونی معمولی و با پایبندی بالا
 10. لوازم آرایشی MAC ، مداد لب
 11. تکنیک های واقعی ، اسفنج صورت معجزه
 12. Olaplex ، شماره روغن پیوند شماره 7
 13. Olaplex ، No.6 Bond Smoother
 14. Bobbi Brown ، پایه صورت با ویتامین غنی شده
 15. عوامل طبیعی و مرطوب کننده طبیعی + HA
 16. تکنیک های واقعی ، ضروری روزمره
 17. Olaplex ، بسته نرم افزاری قهرمانان
 18. محلول معمولی کافئین 5٪ + EGCG
 19. Estée Lauder ، آرایش دو نفره در محل نگهداری SPF 10
 20. پوسیدگی شهری ، اسپری تنظیم کننده شبانه
 21. CeraVe ، پاک کننده آبرسان
 22. CeraVe ، پاک کننده صاف
 23. Beauty Works ، کیت حلزونی Molly Mae X Beauty Works
 24. Olaplex ، رفع موهای تعطیلات
 25. CeraVe ، کرم ترمیم کننده چشم

منبع: Clearpay ، آوریل 2020 – آوریل 2021


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>