مسئول اطلاعات فنی – همپشایر – 25-30،000 پوند (AE1738)

کلیه فعالیتهای اسناد فنی مربوط به فرمولاسیون ، محصولات و مواد اولیه را کنترل کنید

آیا شما مدرک علوم تغذیه یا علوم غذایی دارید؟

به علاوه علاقه و اشتیاق آیا غذا ، سلامتی ، تغذیه ، ویتامین ها و مکمل ها است؟

شما به عنوان مسئول اطلاعات فنی ، کلیه فعالیت های اسناد فنی مربوط به فرمولاسیون ، محصولات و مواد اولیه را کنترل خواهید کرد.

این یک نقش متنوع ، عملی و مبتنی بر دفتر در یک محیط سریع است که به انعطاف پذیری ، اشتیاق ، دقت و توجه به جزئیات در همه زمان ها نیاز دارد. از شما خواسته می شود در فرایندها و رویه های کاملاً مشخص تعریف شده کار کنید.

مدرک علمی شما بدان معنی است که شما دانش کاملی از مقررات مربوط به صنعت مکمل های غذایی خواهید داشت. شما از این دانش برای برقراری ارتباط با پرسنل در سطوح مختلف مختلف از جمله سایر بخشهای شرکت ، مشتریان ، تأمین کنندگان مواد اولیه و آزمایشگاههای خارجی و نهادهای نظارتی استفاده خواهید کرد.

شما برای اطمینان از صحیح و دقیق بودن تمام اطلاعات از نزدیک نظارت خواهید کرد زیرا ایجاد ، کنترل و نگهداری پرونده اطلاعات محصول (PIF) برای همه محصولات فرموله شده به خود شما بستگی دارد. شما همچنین می توانید از طریق بخش های مربوط به Brexit ، صادرات محصول ، ثبت و مستندات ، از بخشهای فنی و سایر ادارات پشتیبانی کنید.

اگر می خواهید کار خود را با عضویت در یک تیم سرگرم کننده آغاز کنید ، اکنون اقدام کنید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>