مزیت x Crocs این همکاری است که نمی دانید لازم است

ما طی این سالها شاهد همکاری های غیر منتظره ای بوده ایم – HipDot x Tapatio ، Tonymoly x مینیون ها، ELF x Chipotle و Innisfree x Mentos ، فقط برای ذکر چند مورد نسبتاً اخیر – بنابراین شما فکر می کنید که دیگر هیچ چیز ما را شوکه نخواهد کرد. اما آن را به از محصولات آرایشی بهره مند شوید برای تعجب آور کردن ما ، و از دلپذیرترین روش ها ، با برنامه جدید خارج از میدان خود و در عین حال کاملا شایان ستایش با – از همه مارک ها – کروک.

مارک نمادین آرایشی اعلام کرده است که در حال راه اندازی دو سبک Crocs است – بله ، کفش های کشویی لاستیکی که حداقل یک نفر را که می شناسید (شاید خودتان) با آن وسواس دارد تا حدی که اکنون اصطلاحات خاص Crocs و سایر جنبه ها را درک می کنید فرهنگ … و این طرح ها کاملاً با زیبایی های Benefit و Crocs ازدواج می کند.

البته ، Clog Clog (70 دلار) وجود دارد که ساخته شده است تا بسیار سودمند به نظر برسد ، که بیشتر به دلیل جلوی ژله ای براق و شفاف است. و جیبیتز؟ (این همان چیزی است که دنیای Croc جذابیت هایی را می گوید که diehards به کفش های خود اضافه می کند ، در صورتی که شما نمی دانید.) آنها فقط جذاب ترین های شما هستند ، از جمله یک آینه واقعی. به قول جذابیتمعاون ویراستار ، کارا مک گراث ، “احساس می کنم داشتن یک آینه جمع و جور روی کفش بسیار مفید است!” دروغ کجاست؟

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>