مزایای طرفداران پیش ساخته

با همکاری Flawless Lashes توسط Loreta

بعد از اینکه طرفداران پیش ساخته خود را در اواخر سال گذشته راه اندازی کردیم ، در حال بحث و جدال بین ما معتادان شلاق در مورد چه چیزی بهتر است …

امروز ما می خواهیم به دنیای طرفداران از پیش ساخته شده و اینکه چرا آنها را دوست داریم غواصی کنیم. اگرچه مژه از پیش ساخته شده هنوز بحث برانگیز است ، اما هیچ کس نمی تواند مزایای خود را انکار کند. ما را اشتباه نگیرید ، سفارشات هنوز هم زیبا هستند اما مژه های از قبل ساخته شده را لغو نکنید. در اینجا دلیل آن است.

یک مجموعه کامل در نیمه وقت؟

درسته! پنکه های از پیش ساخته شده قطعاً می توانند زمان ساخت ست های کرکی بدون هیچ گونه کیفیت و کیفیت را تسریع کنند. مجموعه سریعتر به معنای مشتری بیشتر است و این به معنای پول بیشتر است! چه کسی می تواند مقاومت کند؟

اما آیا آنها برای روحانیون من بی خطر هستند؟

علی رغم برخی افکار و نظریه ها ، بله آنها هستند!

اما ، این معمولاً به کاربرد مژه ، روش ، چسب و محیط بستگی دارد. فقط مطمئن شوید که خیلی نزدیک به خط مژه نگذارید ، چسب زیاد اضافه نکنید یا از عایق بندی نامناسب استفاده کنید – مانند هر نوع مژه.

کمال فوری Insta؟

همه ما فنون مژه برای کمال گرایان تلاش می کنیم – انکار نکنید! ما عاشق ظاهر یک مجموعه ارزشمند Insta هستیم. با پیش ساخته ها ، دیگر لازم نیست نگران بسته شدن طرفداران باشید (چه نجات دهنده زندگی!).

بدون دردسر بازی شلاق بی عیب و نقص شما ، عکس های سلفی مشتری طغیان می کند – ما به آن قسم می خوریم.

آنها با زمان تغییر کرده اند؟

کاملا! اولین طرفداران از قبل ساخته شده در حد استاندارد نبودند – به همین دلیل بیشتر ما تحمل آنها را نداریم! با این حال ، اکنون می توانید طرفداران بسیار کوچکتر را پیدا کنید که همان سبک سفارشات سبک هستند. شما می توانید به طرفداران زیبایی بدون پایه های چاق دست پیدا کنید.

آنها با زمان تغییر کرده اند و ما نیز تغییر کرده ایم – اگرچه هنوز می دانیم که سفارشات پایان زیبایی را ارائه می دهند ، آنها همیشه مورد علاقه ما خواهند بود.

نرم افزار آسان peasy

اگرچه این خود توضیحی است – بله خیلی راحت ترند. ما می دانیم که شما عاشق چالش سفارش هستید ، اما چرا آنها را امتحان نمی کنید؟

حالا که چی؟

خوب ، اکنون امیدواریم که فروخته شوید! “ممکن است وقت آن باشد که من به آنها فرصت بدهم؟” بله ، ما می دانیم که به چه فکر می کنید. ما بهانه ای به شما نداده ایم!

طرفداران پیش ساخته بدون نقص ما را در اینجا امتحان کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>