مری پاپینز دیزنی خط زیبایی اختصاصی را به زمین اختصاص داده است

مجموعه supercalifragilisticexpialidocious با محصولات زیبایی امضای پرستار بچه جادویی همچنین یک قاشق دلتنگی برای مصرف کنندگان ارائه می دهد

لوازم آرایشی Bésame با خط آرایش جدیدی که به پرستار بچه مورد علاقه کودکان ، مری پاپینز اختصاص داده شده ، عناصر سرگرم کننده ای را به خریداران خود ارائه می دهد.

خط تولید مارک کالیفرنیا که با رژ لب قرمز و پودر جمع و جور نماد بریتانیایی مطابقت دارد ، به دو مجموعه تقسیم شده است: مجموعه Mary Poppins و خانم Banks Set.

سه نفر مری پاپینز (68 دلار آمریکا) با بازی پودر کاملاً عالی ، رژ لب قرمز Poppins که می توان آن را به تنهایی نیز خریداری کرد و مری کرم روژ ، رنگ لب و گونه ، برای دستیابی به علامت گونه گلگون گونه استثنای بزرگ است.

این انتخاب در یک جعبه یادگاری به سبک ویکتوریایی قرار دارد و دارای یک کیف دستی با آثار هنری بر اساس فیلم 1968 با بازی جولی اندروز در نقش مری پاپینز است.

دومین مجموعه مجموعه Mrs. Banks Set است (35 دلار) با یک رژ لب اختصاصی و لاک ناخن در سایه هلو روشن.

در همین حین ، منتخبی از نقشه های کارت پستال دوست برتر روی صفحه مری پاپینز که با این مجموعه همراه است ، یک قاشق نوستالژی برای زنده کردن لحظات از فیلم ارائه می دهد.

گابریلا هرناندز ، بنیانگذار لوازم آرایشی Bésame Cosmetics ، که در سال 2004 ایجاد شده است ، با دیزنی ارتباط برقرار می کند.

نام تجاری او قبلاً با مجامع رسانه ای مجموعه سفید برفی ، میکی موس ، زیبایی خواب و مارول نماینده کارتر ارتباط برقرار کرده بود.

این محصولات از طریق besamecosmetics.com در بوتیک لوازم آرایشی Bésame Cosmetics در فروشگاه موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>