مرطوب کننده آب صورتی صورتی هندوانه درخشان دستور العمل فوق العاده آبرسانی – بررسی

پوست طبیعی و خشک من عملاً فریاد می زند برای یک مرطوب کننده مرطوب کننده و سبک وزن ، که می تواند قرمزی اطراف دهانم را آرام کند ، بدون اینکه جلوی چربی و نواحی مستعد چربی من گرفته شود. بعد از ادغام کردن مرطوب کننده آب صورتی صورتی هندوانه Glow Recipe در برنامه روزانه من ، پوست من به طرز چشمگیری بهبود یافته است.

در ابتدا پمپ ، این فرمولاسیون ژل صورتی کودک ، که با اسید هیالورونیک و عصاره هندوانه ساخته شده است ، پوست من را برای داشتن رنگ پوست تازه و مرطوب ، در حالی که تسکین دهنده و روشن می کند ، هضم می کند. من دوست دارم این مرطوب کننده بدون روغن را دو برابر مصرف کنم ، وقتی پوست من آن را خواستار به عنوان ماسک 10 دقیقه ای استفاده می کنم. هک مورد علاقه من؟ ذخیره این آب میوه صورتی براق هندوانه در یخچال برای احساس آرامش و خنک سازی. بعدا از من تشکر کن.

مرطوب کننده آب صورتی صورتی Gell Recipe Watermelon Glow را در جعبه زیبایی لوکس زیبایی در خانه با موضوع محدود مشاهده خواهید کرد.

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>