مردم به صاحبان مشاغل سیاه “مشاوره” ارائه می دهند اما متأسفیم ، ما به سکه نیاز داریم – مطالعه

گریس خاطرنشان می کند: “و مگر اینکه مطالعه ای مانند این وجود داشته باشد و آن اختلافات را مشخص و مشخص کند تا مکالمات شجاعانه تری انجام شود ، شما هرگز راهی برای تساوی شرایط بازی پیدا نخواهید کرد.

او می گوید ، تساوی در زمین بازی شامل افراد سیاه پوستی است که در اتاق هایی که تصمیمات مهم صنعت در آن اتخاذ می شود ، صندلی دارند. سال گذشته ، شرکت های لوازم آرایشی و بهداشتی به چالش #PullUpOrShutUp پاسخ دادند ، و برخی صریحاً اعتراف کردند که کارهایی برای استخدام کارمندان بیشتر سیاه پوستان ، به ویژه در سمت های رهبری ، انجام شده است.

گریس می گوید: “بنابراین من فقط می خواهم اطمینان حاصل کنم که سال 2020 فراتر از آن تعهدات و اعلامیه های رسانه های اجتماعی است که به تغییر طولانی مدت منجر می شود.”

مارک های زیبایی متعلق به سیاه پوستان وجود دارد که می بینند این حرکت از سال 2020 تا سال جدید ادامه دارد ، مانند جانل استیفنس ، مدیرعامل برند Camille Rose. به استیونز کمکهای مالی داده شده است تا در تبلیغات بخشنامه ای برخی از فروشگاههایی که محصول وی را حمل می کنند تبلیغ کند و این فروشگاهها فضای قفسه های آرزو را در دسترس وی قرار داده اند.

“من آن را دیده ام [advertising] تخفیف داده می شود و به مارک های کوچکتر مانند من تخفیف داده می شود. “” او توضیح می دهد. “قبل از این ، آنها یک شارژ می کردند [Unilever] به همان مبلغی که یک کامیل رز را شارژ می کردند. برای ما غیرممکن است که از این طریق رقابت کنیم و آنها این را درک می کنند. “

این مطالعه خاطرنشان می کند ، برای مشاغل زیبایی متعلق به سیاه پوستان ، “دسترسی به سرمایه تساوی عالی خواهد بود و امکان همه کارها را فراهم می کند.”

با این حال ، وقتی صحبت از چگونگی ارزیابی همان هیئت داوران برای رابطه خود با افسر بانکی خود از زمان ابتلا به بیماری همه گیر صورت گرفت ، دو پاسخ اصلی “خوب” (35 درصد) و “قابل اجرا” نیست (33 درصد) ، نشان می دهد که یا وجود ندارد رابطه شخص به شخص در بانک مربوطه و اگر وجود داشته باشد ، سطح پایه است ، در این مطالعه آمده است.

ویلیام تاونز ، استاد راهنمای تأثیرات اجتماعی در دانشگاه نورث وسترن ، می گوید: این در همه گیرى در مورد وام برنامه حمایت از حقوق و دستمزد اداره تجارت كوچك آمریكا ظاهر شد. او می گوید سیاه پوستان در طول تاریخ چالش های مربوط به ارتباط و روابط با بانک ها یا موسسات وام دهنده را تجربه کرده اند.

تاونز توضیح داد: “وقتی این فرصت ها برای یافتن پشتیبانی در هنگام بحران یا همه گیری اتفاق می افتد ، واقعاً مدیران روابط بانکی و آن تیم هستند که خودشان به مشاغل کمک می کنند.” “وقتی این رابطه را ندارید ، تا وقتی که متوجه می شوید PPP در دسترس است ، خیلی دیر شده اید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>